Jump to content
huseyin.yuce

Ankara Bakım Hakkında

Recommended Posts

huseyin.yuce    0
huseyin.yuce

Merhaba değerli Subaru forum üyeleri,

2009 model impreza otomatik araç aldım ki Allah hepimize daha iyilerini güzellerini nasip etsin. daha önceki araçlarım opel corsa 1.4 otomatik, Mazda 3 otomatik, Hyundai ix35 otomatik. Hep aynı ustama gittim tanıdıktı. Ancak bu araçla gittiğimde motorun pistonların yerleşiminden filtrelerin yerine kadar hepsi farklı yerlerde:) yağın filtresini bile bulamadık ki sonradan youtubedan bakarak bulduk. Daha önce de bu konular açılmış ama güncel olsun diyerek tekrardan açıyorum konuyu. Ankara da tanıdığınız güvenebileceğimiz ustalar var ise önerebilir misiniz? Ya da direk kendi orijinal servisine mi gidelim. 

Selamlar saygılar hepinize

Erçay    2,380
Erçay

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, Aracınız rutin bakımını güvendiğiniz ustanız yapabilir, yürür malzmelerin de mantığı tüm araçlarda %90 aynıdır zaten onları da yapabilir, tabi o an elinde parça olmadığı için siz ya parçayla birlikte gideceksiniz ya da ustanıza bırakıp parça almaya gideceksiniz, öyle bir durum olması muhtemel :D 

Ankara'da sorun yok usta konusunda içiniz rahat olsun, servise gidip yüksek meblağlar ödemenize gerek yok. 

Yasin usta    4
Yasin usta

Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun, Subaru Home olarak sizleri ağırlamak, tanışmak ve yeni aldığınız aracınız için ücretsiz check-up yapıp aracınız genel durumu hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

mustafayk    35
mustafayk

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullann inşallah

Eren YKZ    66
Eren YKZ

Hayırlı uğurlu olsun aracınız.Ankara'da usta ve parça sıkıntısı yaşamazsınız bence yetkili servise gitmeye gerek yok.

huseyin.yuce    0
huseyin.yuce

Allah razı olsun çok teşekkür ederim arkadaşlar. @Yasin usta en kısa zamanda sizi de ziyaret edeceğim inşallah. Selamlar iyi geceler