Jump to content
ynstkr

Legacy 2007 Direksiyon Pompası Oring Hakkında

Recommended Posts

ynstkr    0
ynstkr

Merhaba,

Öncelikle şimdiden destekleriniz için teşekkürler. 

Kullanmış olduğum Legacy aracımın direksiyon pompasından ses gelmesi üzerine oringi değiştirdik ancak sonradan yine yağ kaçağı ve ses gelmeye başladı 2. değişimden sonra sadece yağ kaçağı var ve ısındığında hava yapıyor acaba orjinal oringi temin edebileceğim bir yer var mıdır? Normal de tekrarlamaması adına ısıya dayanıklı kırmızı oring tavsiye edilmiş ne yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?

Erçay    2,308
Erçay

Ben yetkili servisten 13 liraya aldım taktım, hiçbir sorun yaşamadım, konusu da var forumda, isterseniz inceleyin

ynstkr    0
ynstkr

Teşekkürler Erçay hocam aslında sizin konuya bakmıştım ancak yetkili servise sorduğumda getiremeyeceklerini söylemişlerdi o yüzden buraya yazmak istedim tekrar şansımı deneyeceğim.

Erçay    2,308
Erçay

Rica ederim, benden çıkan oring iyi durumda, ben zaten oringi servise gidince almıştım yağ değişimi yapacağım için, yağı değişriken oringi de değişeyim dedim. yakın olsak benden çıkanı veriridim size en azında denemiş olurduk. Birine lazım olur diye atmadım. Ama pahalı bir ürün değil, servisten edinebilirseniz iyi olur. 

ynstkr    0
ynstkr

Düşünmeniz yeterli hocam yetkili servislere yeniden sordum sadece Doğanlar Subaru da 1 tane nihayet bulabildim tekrardan teşekkürler.

Erçay    2,308
Erçay

Rica ederim, geçmiş olsun, sorun yine devam ederse hortum kelepçelerini değiştirin, çare olmazsa hortumları değiştirin düzelecektir