Jump to content
Osmank

2010 Forester

Recommended Posts

Osmank    27
Osmank

Selam değerli forumdaşlar.. 4 çekmeme sebep olan bu güzel forum sayesinde sahip olduğum foresterımı kısmetse ev almak için satılığa çıkardım. Mazisi belli olan araç aldığım gibi durmaktadır. Yağ su koy bin git hesabı 200 bin km ye kadar rahat bir şekilde kullanılabilir. Forum üyelerine ekstra cüzzi de olsa indirim yaparım. Herkese kolaylıklar, iyi forumlar 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-subaru-ogretmenden-temiz-831140676/detay 

Erçay    2,377
Erçay

Hayırlı satışlar Osman'ım

araç @doctor rumuzlu Özer abinin eski aracıdır.

Osmank    27
Osmank

Teşekkür ederim dostum. İlerde inşallah tekrar almak nasip olur. Özer abiden gerçekten temiz aldım aldığım gibi de kullandım. 

Osmançlşkn    91
Osmançlşkn

Hayırlı satışlar dilerim. Benden önce satacağınız kesin :) sizinki satılmadan ben satabilirsem mutlaka gelir bakarım.. 

Osmançlşkn    91
Osmançlşkn

Sevgili Osman hocam selamlar :) kısmet olursa 1 haftaya aracımı satmış olacağım gibi gözüküyor. Sizin araçta gözüm var ama fiyatınız beni biraz aşıyor. Yapabileceğiniz son rakamı merakla bekliyorum. Umarım benim gibi inersiniz :))

Osmank    27
Osmank
3 saat önce, Osmançlşkn :

Sevgili Osman hocam selamlar :) kısmet olursa 1 haftaya aracımı satmış olacağım gibi gözüküyor. Sizin araçta gözüm var ama fiyatınız beni biraz aşıyor. Yapabileceğiniz son rakamı merakla bekliyorum. Umarım benim gibi inersiniz :))

Hocam seni üzmeden hallederiz inşallah. İsterim ki forumda kalsın isterim ki binici alsın. Bekletirim sen almıyorum diyene kadar 1 hafta sıkıntı yok. İletişim halinde oluruz. Hayırlı satışlar iyi forumlar 

Altgzn    17
Altgzn

Hayırlısı olsun iyi satışlar 

Osmançlşkn    91
Osmançlşkn

Kısmet hocam. Bende alacağım diyen kişiyi bekliyorum. Satarsam bu hafta haberleşiriz mutlaka :)

Erçay    2,377
Erçay
5 saat önce, Osmançlşkn :

Bu aracı Osman'a ben tavsiye ettim, tavsiyem ile Muğla'dan kalktı geldi burda baktık ettik, plakalarini birlikte çıkardık, özer abi gerçekten çok iyi bakmıştı araca, zaten forumda konuları var özellikle LPG montajı efsane, hortum boyları tutulabilinecek ek kısa boyda, piyasada kimseye yaptıramazsin o montajı, zaten özer abi de kendi yaptı :) güzel bir tercih olur araç forumda kalır, böyle gözü kapalı tavsiye edilecek araçların aile içinde kalması onemli, iki tarafa da hayırlısi nasip olsun 

Osmank    27
Osmank
1 dakika önce, Erçay :

Bu aracı Osman'a ben tavsiye ettim, tavsiyem ile Muğla'dan kalktı geldi burda baktık ettik, plakalarini birlikte çıkardık, özer abi gerçekten çok iyi bakmıştı araca, zaten forumda konuları var özellikle LPG montajı efsane, hortum boyları tutulabilinecek ek kısa boyda, piyasada kimseye yaptıramazsin o montajı, zaten özer abi de kendi yaptı :) güzel bir tercih olur araç forumda kalır, böyle gözü kapalı tavsiye edilecek araçların aile içinde kalması onemli, iki tarafa da hayırlısi nasip olsun 

Evet Erçay'cım baya yardımcı olmuştun adamsın :) LPG filtresi ilk değişirken usta sordu Aydın'a nerde taktırdın diye? Dedim böyle böyle sahibi kendi monte etmiş. Abi valla çok iyi montaj yapmış helal olsun istesek benim diyen usta yapamaz demişti.  Yani ev olmasa ucunda satılacak araba değil hele bu piyasa ve pahalılıkta. Ne alacaz satıp clio mu alalım? İşte ev daha önemli olduğu için el mahkum. Herkes için hayırlısı olsun bakalım 

Osmançlşkn    91
Osmançlşkn
13 saat önce, Erçay :

İnşallah Erçay , bakalım kısmette varmı..

Erçay    2,377
Erçay

Hayırlısı ise olur tabi, Osman adaşıni forumdasini üzmez, gerekeni yapar diye düşünüyorum :)

1 saat önce, Osmançlşkn :

İnşallah Erçay , bakalım kısmette varmı..

Osmank    27
Osmank

Araç satılmıştır konu kapanabilir. Herkese iyi forumlar dilerim 

Erçay    2,377
Erçay

Alana da satana da hayırlı olsun

Guest
This topic is now closed to further replies.