Jump to content
Osmançlşkn

Artık Değişiklik Zamanı :)

Recommended Posts

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn

Merhaba arkadaşlar. Severek günlük kullandığım 2011 legacy aracımı sw ihtiyacımdan dolayı satmaya karar verdim. Sanırım outback alacağım. İlan numaram  (sahibinden) 806780891  

Pazarlık payı vardır. 

Acelem yoktur :) satıp satmama arasında kararsızım. Kısmette varsa outback alırım. Yoksa aracımdan memnunum hayırlısı artık..

Subim    385
Subim

Hakkında hayırlısı olsun. 

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn
4 saat önce, Subim :

Hakkında hayırlısı olsun. 

Teşekkürler :)

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn
12.06.2020 at 12:17, Erçay :

Hayırlı satışlar

Sağolasın erçay , bu arada 3 günde 2000 kişi ilana bakmış.. meğer ne çok meraklısı varmış hayret ettim. 

Erçay    2,308
Erçay

Meraklısı çok, alanı yoktu. Artık alanı da çok, o yüzden uygun fiyata Subaru hayal oldu. Yine de emsal modeldeki markalardan uygun.

Ama makas çok daraldı bu da net

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-subaru-sahibinden-full-subaru-outback-4x4-dusuk-yakit-bakimli-616446779/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-subaru-hatasiz-arac-833245506/detay

@Erçay kardeşim , yorumunu bekliyorum :)

@Subim fikrin tavsiyen varmı ?

İkisi arasında kaldım. Outback otomatik ve benzinli olsa 1 dk düşünmem  alırım. Ama düz ve dizel.. diğerini belki erçay a denk gelmiştir Ankara da

Erçay    2,308
Erçay

Vallahi renkler zevkler tartışılmaz, ben outback severim, forester'dan da hazetmem ama illa bu iki linkten biri tercih edilecekse forester'a yönelerim, çünkü manuel vites çekemem bu yaştan sonra  :D 

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn

Abi zaten outback i satan arkadaş 1 kuruş inmedi.. bende iyi satışlar dedim çekildim. yarın muhtemelen satacağım aracı , bana temiz 160 bin km yi çok aşmamış forester bulun :))

Erçay    2,308
Erçay

Hayırlısı olsun araç bulunur o sorun olmaz :D 

Subim    385
Subim

ilk iki ilandan bende tercihimi forester dan yana kullanırdım. ama son ilanın km filan düşük ve dediği gibi tertemiz ise kafamı karıştırırdı.

Subim    385
Subim

hangi parça değişti, hasar ne kadar, hava yastığı açtı mı bilmiyorum

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn

Arıyorum telefon düşmüyor.. bende merak içindeyim 

Şimdi ulaştım sahibine. Direksiyon hava yastığı patlak. Yürüyen aksamda bilyalar vs değişecekmiş 2-3 bin TL , yine birkaç ufak masrafı var toplam maliyet 5-6 bin tutar. Acil sıkıştığı için 169 binden fiyatı indirmiş.. bilmem alınırmı ?

serkankucuk    151
serkankucuk
2 saat önce, Osmançlşkn :

Kesinlikle uzak durulacak bir araç daha önce bakan baktıran olmuş, biz de merak ediyorduk aracın geçmişini, hiç iç açıcı şeyler duymadık.

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn

Hasar kaydı yokmuş , kaput değişmiş..

Şimdi, serkankucuk :

Kesinlikle uzak durulacak bir araç daha önce bakan baktıran olmuş, biz de merak ediyorduk aracın geçmişini, hiç iç açıcı şeyler duymadık.

Bende aynı fikirdeyim. Eski kasa olsun temiz olsun

serkankucuk    151
serkankucuk

Bir hasarı var ama tramere girmeden yaptırılmış olması uzaklaşmak için yeterli bir sebep bence. Ayrıca 2011 Outback ile 2009 Forester arasında kalsam, kalacağımı hiç düşünmüyorum, kesinlikle Outback tercih ederim saniye bile düşünmem. Hem nesil olarak yeni hem de konfor olarak dağlar kadar fark vardır aralarında.

Subim    385
Subim
2 dakika önce, Osmançlşkn :

Hasar kaydı yokmuş , kaput değişmiş..

Bende aynı fikirdeyim. Eski kasa olsun temiz olsun

kafayı ağrıtmayacak araç almak lazım. direksiyon hava yastığı patlağı tüm artısını sildi götürdü.

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn
5 saat önce, serkankucuk :

Bir hasarı var ama tramere girmeden yaptırılmış olması uzaklaşmak için yeterli bir sebep bence. Ayrıca 2011 Outback ile 2009 Forester arasında kalsam, kalacağımı hiç düşünmüyorum, kesinlikle Outback tercih ederim saniye bile düşünmem. Hem nesil olarak yeni hem de konfor olarak dağlar kadar fark vardır aralarında.

Benimde tercihim o yönde , fakat 2. El 2011 otomatik outback bulamadım. Dizele de karşıyım ama onu bile göze aldım valla :)

Senih    11
Senih

Benzinli olsun ama sadece benzinli, otomatik olsun, markası Subaru olsun gerisi önemli değil.

Erçay    2,308
Erçay
1 saat önce, Senih :

Benzinli olsun ama sadece benzinli, otomatik olsun, markası Subaru olsun gerisi önemli değil.

AntiLPG Senih, senihin olduğu yere LPG araç giremez. :)

Osmançlşkn    73
Osmançlşkn

Benim araç LPG li idi aldığımda, ilkkez bende LPG kullanmış oldum. Benzin - LPG farkını anlamadım. Sanırım prins iyi montaj yapmış :) benzin ile beraber kullandığı içinmi bilmem ama 170000 km deki araç henüz subap ayarı bile  görmedi. Şans işi galiba :) aracı 108 bin TL ye vermek üzereyim. Kısmet diyelim. Alacağım aracı henüz bulamadım ama bu siteden bodrumdaki Osman hoca var aklımda.. hernekadar döşemelerini beğenmesemde :) aklımda tek o kaldı..