Araç 2007 model 174 bin'de. İletişime geçen arkadaşların çoğunun merak ettiği bir kaç duruma açıklık getireyim. Aracın motoru 3.6 motorlar gibi sadece araca özel değil. outback ve legacy araçlarda da kullanıldığı için parça bulması daha kolay. yetkili servisler, jaspa subaru gibi özel servisler, oto asya gibi parça tedarikçileri ve subaruparçam gibi çıkmacılarda bir dolu parça bulma kanalı olduğu gibi (aracın diğer subaru modelleri ile ortak bir çok parçası da mevcut) bazı parçaları sanayide genel parçacıda/jağoncudan bile bulabiliyorsunuz. Mesela aracın poryalı bilya takımını Maslak oto sanayiden ve termostatını ise Ümraniye Kadosan'dan almıştım. 245 beygir gücünde EZ30 kodlu 6 silindirli boxer motorun son versiyonu (resmi olmayan kaynaklarda EZ30R olarak da geçer). Trigeri zincirdir. 3 kademeli supap zamanlaması vardır (2000 devir kadar, 2000-4000 devir arası ve 4000 devirden sonrası şeklinde. LPG araçla oldukça uyumludur. - Acil hiç bir masrafı, çalışmayan hiç bir özelliği yoktur. Lastikler 20 bin km'de.  - Akü yeni.  - Ön diskler ve balatalar yeni değişti. -şanzıman ve ön diferansiyel yağı yeni değişti.  - Jant göbeği korumaları fotolarda yok. 2 tanesi eksikti. ben düzgün olsun diye Amerika'dan 4 tane orijinal getirttim. Hiç kullanılmadılar.  - Arka koltuk DVD sisteminin kablosuz IR kulaklığı mevcut. Onu da Amerika'dan getirttim. Gücüne göre tüketimi makul seviyelerde (karışık kullanımda 45-50 kuruş/100km civarı) . 5 ileri tam otomatik/triptronik şanzumanlı Amerikan üretimi aracımın içi de dışı da yaşına göre iyi durumdadır. Deri döşemesinde yırtık delik vb sorunlar yoktur. - ESP - Sürücü tarafı hafızalı, elektrikli ısıtmalı ön koltuklar - Deri döşeme (Siyah) - Sunroof - Geri görüş kamerası - Hız sabitleme - Ön cam silecek ısıtma - 8+1 hoparlörlü, 6'lı CD değiştiricili, mp3 çalabilen, aux girişli müzik sistemi - Arka koltuk orijinal DVD sistemi. Pioneer markadır, fabrika çıkışlıdır ve çalışır durumdadır. Kablosuz kulaklığı (kulaklık yerine istenirse ses hoparlörlerden gelir. kulaklıkla çocuğunuz CD/DVD dinlerken siz araç ses sistemini kullanabilirsiniz ) ve kumandası mevcuttur. Ayrıca istenildiğinde ön koltuklardakiler de konsoldaki ekrandan DVD yayınını izleyebilirler. - Sport modu (videoda 0-100 hızlanmasını izleyebilirsiniz. LPG modunda çekilmiştir. Neredeyse 2 tonluk bir araç için iyi olduğunu göreceksiniz. Ara hızlanmalarının daha da iyi olduğunu belirtmekte fayda var) - Ve daha bir çok özellik. (Ayrıntılarda özellikleri doğru işaretlenmiştir.) Parça parça boyaları mevcuttur. Bildiğim kadarı ile sağ önden bir kazası var. 6500₺ civarında hasar kaydı var İlgilenen arkadaşlar telefonla veya mesajla ulaşabilir. 110bin TL 05327710537