Jump to content
Osmançlşkn

Legacy Klima Radyatörü

Tavsiye Edilen Mesajlar

Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Merhaba arkadaşlar, çook uğraşmama rağmen klima radyatörü nü değiştirmem gerekiyor. Maalesef ne yaptıysak olmadı. Bu işi ucuz yollu çözmek istiyorum. Çıkma , yan sanayi farketmez. Tanıdık biri yada fikri olan varsa memnun olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Memnun olurum valla , gerçi 2 gündür hafif ılık üflemeye başladı ama yinede değişim şart sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

3 tane radyatörmü var araçta ? Kalorifer ile klima farklı yerdemi , bilmiyordum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.223
Erçay

Klima radyatöru-motor radyatörü (ki bunlar önlü arkalı olur genelde, ikisi de aracın önden aldığı hava ile soğutulur) ve kalorifer radyatörü (ki bu da genelde torpido içinde olur ) olmak üzere 3 radyatör bulunur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Mitsubishi de böyle saçma ısıtma dır , soğutmadır vs işlerle hiç işim olmadığından konuya çok uzağım :) benden önceki vatandaşın başından neler geçti bir bilsem.. radyatörün içinden yağ kalıntıları vs birdünya pislik çıkmış. Bir çoğuda kalıp gibi yapışmış. Oyüzden sonuç alsakta geçici.. bugün arıyamadım verdiğin arkadaşı.. acil bir iş çıktı yarın Tokat a gidiyorum , inşallah kış kıyamet arabada birtarafımız donmadan gider gelirim :) gelir gelmez radyatörcü arkadaş ile  iletişime geçip bu saçma işten kurtulacağım inşallah. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.223
Erçay

aslında dönerken ankara'Ya uğrasanız, işinizi çözedebilir verdiğim numara 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    62
Eren YKZ
yanıtlandı (düzenlendi)
2 saat önce, Erçay :

aslında dönerken ankara'Ya uğrasanız, işinizi çözedebilir verdiğim numara 

Erçay nasıl çözüyoruz ben her sene temizliyorum açılıyor biraz aracın şoför tarafı fırın yolcu tarafı az ısıtıyor temizliyorum aradaki fark kapanır gibi oluyor ama yinede tamamen açılmıyor.

Eren YKZ tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Maalesef uğrama şansım yoktu. Şimdi geldim İstanbul'a . Oradan 3 kişi aldım getirdim. Ankara'ya uğrayıp petek yaptırmak olmazdı :) alacağız artık bir petek kaçarı yok. Koltuk ısıtma geldik , gerisi yalan 

Bu arada 350 TL ile 730 km yaptım yav , gayet iyi :) oratalama 120-160 arası gittim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Durukan Ülker    4
Durukan Ülker

Slm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    62
Eren YKZ
14.02.2020 at 11:25, Erçay :

Demekki iyi temizlenmiyor peteğin :)

Demekki bir gün seni taciz edip birlikte yapalım diyecez ;D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.223
Erçay

Olabilir. Ama söküp dışarı almak ve sisletmek gerekebilir. Zamanı geniş tut :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Valla 2 kişiyi taciz ile birşekilde söküp denedik olmadı :( bendeki değiştir diye bağırıyor. Umarım sizinki olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    62
Eren YKZ
12.03.2020 at 23:52, Osmançlşkn :

Valla 2 kişiyi taciz ile birşekilde söküp denedik olmadı :( bendeki değiştir diye bağırıyor. Umarım sizinki olur :)

Valla bende tam olmuyor diye biliyorum ama @Erçay diyorsa vardır bi bildiği güvenirim bilgisinine.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    62
Eren YKZ
12.03.2020 at 22:58, Erçay :

Olabilir. Ama söküp dışarı almak ve sisletmek gerekebilir. Zamanı geniş tut :)

Malzeme kimyasal  basınçlı hava basınçlı su takım erdavat hiç bir sıkıntı yok biliyosun Ostimliyim.Tükanda ne varsa kullanabiliriz :rolleyes: ama daha önemlisi seni bulabilirmiyiz bilemiyorum.Malum seneler önce videolar çekecektik biz düşündük başkaları yaptı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Basınçlı hava , basınçlı su , 2 gün borçöz vs.. namussuz açılmadı.. siparişi verdik çıkmacı abilere bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    363
Subim
15.03.2020 at 14:50, Erçay :

Bizden yututpır olmaz :)

biz sizi böyle seviyoruz, kafaya takma :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.223
Erçay

Mevlam razı olsun. Duygular karşılıklı her daim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    47
Osmançlşkn

Erçay ustam 2009 model kalorifer radyatörü 2011 model ile uyumlumudur? Bilginiz varmı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş