Jump to content
st2537

Ufak bir kaza sonrası

Tavsiye Edilen Mesajlar

st2537    1
st2537

Ufak bir kaza sonrası aracımda bu arıza ışıkları yanmaya başladı.Tahminen bu sorunu yetkili serviste ne kadar bir maliyete çözebiliriz?

Özel servislerde ne kadara çözebiliriz?

Ekran Alıntısı.PNG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Forfores    21
Forfores

Aracın aküsünün eksi kutbunu söküp 5dk bekleyip tekrar takarsanız hatalar resetlenebilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    59
Osmançlşkn

İşe yarıyormu cidden? Bende her hafta gidip sıfırlattırıyordum. Sekonder yüzünden haftada bir yakıyor ışıkları. Bende deneyim aküden kapamayı. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ÇAĞRI    6
ÇAĞRI
25.01.2020 at 11:09, Osmançlşkn :

İşe yarıyormu cidden? Bende her hafta gidip sıfırlattırıyordum. Sekonder yüzünden haftada bir yakıyor ışıkları. Bende deneyim aküden kapamayı. Teşekkürler.

Osman abi denediniz mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    59
Osmançlşkn

Anla nekadar ilgilenebiliyorum araç ile :( valla şimdi okuyunca aklıma geldi. Bugün akşam mutlaka deneyeceğim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    59
Osmançlşkn

Yazmayı unuttum.çağrı dediğin gibi 3-4 dk eksi kutubu çıkardım ve arıza ışığı silindi :) valla beni bir dertten kurtardın sağolasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ÇAĞRI    6
ÇAĞRI
14 saat önce, Osmançlşkn :

Yazmayı unuttum.çağrı dediğin gibi 3-4 dk eksi kutubu çıkardım ve arıza ışığı silindi :) valla beni bir dertten kurtardın sağolasın.

Yasin Beye teşekkür edelim bilgi kaynağı kendiydi. 8)

22.01.2020 at 19:29, Forfores :

Aracın aküsünün eksi kutbunu söküp 5dk bekleyip tekrar takarsanız hatalar resetlenebilir. 

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    422
İlter
1/25/2020 at 10:09, Osmançlşkn :

Akü kutup başını sökmek ECU daki STFT ve LTFT yakıt hafızasını siliyor ise her akü sök tak yaktığınızda aracınız doğru değerleri bulana kadar zengin karışımda çalışıp fazla yakıt tüketebilir. Tek sorununuz sekonder ise bir OBD cihazı alıp silme işlemini kendiniz yapmanız yakıt israfına karşın daha verimli ve zahmetsiz olacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    59
Osmançlşkn

İlter ustam dediğiniz gibi cihazı almak şart oldu. Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş