Jump to content
disconnectuserectus

2008 Legacy SW Dijital Klima Kontrol Paneli Arızası

Tavsiye Edilen Mesajlar

disconnectuserectus    0
disconnectuserectus

öncelikle herkese iyi akşamlar. yaklaşık 1 ay önce almış olduğum 2008 legacy sw aracımda önce klima mode (cama ayaklara yönlendirme yapan tuş) çalışmadığını öğrendim. klape motoru arızalıdır diye düşünerek geçti zaman işlerden pek vakit bulup ilgilenememiştim. sonra arka cam rezistansı da çalışmayınca sanayide subarucu, elektrikçi  bir kaç usta dolaştım.  sonunda dijital klima kontrol panelinde arıza olduğu sonucuna varıldı.  bu parçanın tamir edilemeyeceği yenisinin ise 6 lı cd player ile birlikte satıldığını ve fiyatının yarım araba parası olduğunu öğrendim. bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilirmi. özellikle ankarada bu paneli tamir edecek bir elektronik tamircisi.  ya da yurt dışında bulunabilecek bir yer varsa. son çare uçağa binip rusyaya gideceğim yada araba ile gürcistan. bu arada klimanın diğer tüm fonksiyonları çalışıyor. sadece mode tuşu ve arka cam rezistansı çalışmıyor. şimdiden teşekkürler.  saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.201
Erçay

Bu parçanın tamir edilemeyeceğini söyleyen kişi oto Elektirkçisi mi? Eğer öyle ise çok sallamayın. İyi bir elektronikçi bulun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    58
AhmetKadir

Yurtdisinda Macintosh lu sistemler oluyor en azindan oyle bir urun getirilebilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
disconnectuserectus    0
disconnectuserectus

tamiri yok diyen subaru ustası, elektronikçi ise parçası bulunmadığı için pek girmiyoruz dedi. muhtemelen ustanın da  tamiri yok demesinin sebebi bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.201
Erçay

Siz yine de ehil bir elektronikçi bulun. Mesleğini seven bir elektronikçi olması şart :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
disconnectuserectus    0
disconnectuserectus

haklısınız hocam. arıyorum bende. teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş