Jump to content
arif ziya ar

Sanirim Gerçek Subaru Kullanicisi Oluyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

arif ziya ar    3
arif ziya ar

Bugun 2013 model 116 bin km  bir xt sahibiyle anlastik gibi. Yarin expertize gidecegiz  eger sorunsuzsa  insallah yarin bi xt adventure sahibi olabilirim. 

Yakit biraz gözümü korkutuyor ama alisacagiz artik. Daha az gezmeye. 

Yesil oto expertize götürmeyi düşünüyorum tavsiye edeceginiz sunuda yap diyeceginiz birsey var mi? 

2013 model xt icin okuyabilecegim bir döküman var mi? Bakim periyotlari triger kayisi diferansiyel bakimlari vs.  Forumda bakindim bulamadim kusura bakmayin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.152
Erçay

Hayırlı olsun, internetten servis kitapçiğini araştırdınız mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arif ziya ar    3
arif ziya ar

Hiç aklima gelmedi hemen bakiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arif ziya ar    3
arif ziya ar
yanıtlandı (düzenlendi)

Araci bugun expertize goturdum ikitellideki yesil oto exp. Dynoda 156 bg cikti. Ya turbuda yada baski balatada sorun var servise goturun dedi? Sizce nedir durum

Cvt sanzumanin dynoda hatali sonuc vermesi gibi bir durum olabilir mi? Eger oyleyse expertiz yaptirmanin bir mantigi kalmiyor. 

arif ziya ar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arif ziya ar    3
arif ziya ar

Mal sahibi expertizin s# tusuna basmadan dynoya sokmus olabilecegini ekonomi modda testi yaptigini  bu yuzden oldugunu soyluyor. 

Expertiz ise bastigini basmasa  bile yuksek devirlerde 240 beygiri vermesi gerektigini soyluyor. 

Benim aklim karisti ve vazgectim.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arif ziya ar    3
arif ziya ar

Yani ben pek anlamam birkac kisiye sordum yesil oto exp . Gayet basarili oldugunu soylediler. Aradigimda  subaru forester oldugunu soyledim. 4x4 icin 480 tl oldugunu soylediler .

Zaten gidince oo canavar gelmis filan dedi sahibi.(youtube videolarindaki konusan) 4 tekerde cihazin uzerindeydi . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    19
Osmançlşkn

Zaten başka türlü baktıramazsınız 4*4 dyno olmak zorunda , yoksa aracın arkası yana kayar.. 156 bg çıkması enteresan olmuş. Birdaha baktırın derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arif ziya ar    3
arif ziya ar

osman bey expertiz yapan arkadaş yetkili serviste turbo ve kavramaya baktırın dedi mal sahibi olur gidelim hay hay demedi  bende çekindim vazgeçtim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    19
Osmançlşkn

En güzelini yapmışsınız , çakal kaynıyor maalesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş