Jump to content
PEKDEMİR

2008 -2012 kasa forester

Tavsiye Edilen Mesajlar

PEKDEMİR    0
PEKDEMİR

Sayın liste üyeleri selamlar. 

Ben 2008 ile 2012 kasa forester almayı düşünüyorum.  Arabayı daha önce hiç kullanmadım alırken nelere dikkat etmeliyim? Bu kasada donanım farkı çok önemli midir, siz hangisini önerirsiniz? 

Son olarak 2010 ile 2011 arasında fiyat farkının bu kadar olmasını nedeni nedir? 

Şimdiden çok teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
foresterist    47
foresterist

Ben 2009-2010 öneririm, 2013 sonrası alabilirseniz daha iyi tabi.

Benim önerme nedenim biraz daha basit olmaları ve bozulma risklerinin az olması.

2011-2012 lerde anahtarsız çalıştırma gibi bazı fonksiyonlar eklenip makyajlandı sadece. Kasa aynı, konfor özellikleri aynı, kadran filan değişik oldu sadece. Ama unutmayın mükemmel araç yoktur. 

2. el  Subaru alırken de mutlaka sahibine bir bakın derim. Bakımlarını yaparak düzgün kullanılan ile hor kullanılan subaru arasında sadece bakım masrafı değil, tamir masrafı da çıkabilir ki tamiri pahalı ustası az olan araçlardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olcaytosun    6
olcaytosun

bahsettiğin kasa alınacaklar listemde şu sıralar 1.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    19
Osmançlşkn
yanıtlandı (düzenlendi)

Biraz kredi ile 2013 denenmeli.. 2009-2010 temiz araç çok zor. Hergün bakıyorum bende.. ya boş donanım ya sağı solu çizik göçük  arazi araçları yada dans edercesine sallanan motorlar. İlk sahibinden bakımlı bir araç maalesef denk gelmedi.

Osmançlşkn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş