Jump to content
NAZIM ONAT

Forester Seçimi

Tavsiye Edilen Mesajlar

NAZIM ONAT    2
NAZIM ONAT

Günaydın Forester Ailesi. 

2,5 yıldır 2006 model atmosferik Forester kullanıcısıyım. Bir süre sonra model yükseltmeyi planlıyorum ama tecrübelerinize danışmak istedim. Gördüğü kadarıyla 2008 yılında kasa yenilenmiş. ama 2011 ile 2013 arası üretilmiş bir versiyon daha var. ondan sonra da 2013 ten sonra çıkan yeni nesil foresterlar var.  2013 sonrası bütçemi biraz aşar gibi görünüyor ama diğer iki versiyon (2008-2010) ve (2011-2013) arasından hangisini önerirsiniz? artı eksileri, aradaki farklar nelerdir. bilgisi olan arkadaşlardan yardım isteyecektim.

şimdiden teşekkürler. iyi günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NAZIM ONAT    2
NAZIM ONAT

teşekkürler. dizel zaten asla düşünmem. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    19
Osmançlşkn

2008-2010 arası bende baktım fakat alınacak temizlikte pek araç yok. Bütçe müsait ise 2011 ve üstüne bakmakta fayda var. Buarada farklı kişilerin farklı model araçlarını kullandım. Nedense bana hiç farklı gelmiyor. :) Temiz olsun, Subaru olsun.. masraf açmayacak bir araç bulmanız dileği ile..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NAZIM ONAT    2
NAZIM ONAT

Teşekkürler Osman bey. aslında bir kaç arkadaş aklımı çelmeye çalışıyor marka konusunda. Audi Q3 , Q5  , Seat Ateca, Skoda Karoq... gibi alternatifler sunuyorlar. ama bakıcaz artık. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    19
Osmançlşkn

Ricaederim , temiz bir forester yoksa ,kaşınmanın anlamı yok tabiki :) değişiklik iyidir.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.144
Erçay
21.10.2019 at 08:00, NAZIM ONAT :

Teşekkürler Osman bey. aslında bir kaç arkadaş aklımı çelmeye çalışıyor marka konusunda. Audi Q3 , Q5  , Seat Ateca, Skoda Karoq... gibi alternatifler sunuyorlar. ama bakıcaz artık. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    56
Eren YKZ
4 saat önce, Erçay :

Erçay sanada böyle tavsiyeler veriyorlar sanırım iyice uzaklaştın Subaru'dan Japon'a biniyorsun gerçi ama olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    19
Osmançlşkn
28.10.2019 at 09:14, Erçay :

Yav tamam tavsiye etmiyorum :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş