Jump to content
eeeburkay

Kaporta bakım ve seramik kaplama

Tavsiye Edilen Mesajlar

eeeburkay    13
eeeburkay

Merhabalar,

araca boya koruma ve seramik kaplana  düşünüyorum ama fiyat aralığı saçma bi şekilde fazla. 500TL ile 2500 TL arasında değişiyor. Sekan Akgöz Car Care diye bir yer var 1 günde veriyor aracı ve 500 TL seramik kaplama. Bilen var mi orayı ? İvedik te yeni açıldı. Yada başka tavsiye edeceğiniz yer varmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    54
AhmetKadir

Bu isin karsiligi tamemen arac uzerinde harcanacak emek ile ilgili. Sadece seramik icin alt zemin hazirligini 300 400e yapan yer var iken 500e seramik bana pek guven vermedik. Ankarada olsam aracimi vintage detailing veya bekbars a gotururdum. Ucuz mu pahali mi bilmem ama parasinin karsiligini veren isletmeler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.141
Erçay

Ankara’da Dby Detailing’i öneririm bende işini hakkıyla yapan sayılı kişilerden. Seramik kaplamanın zemininin hazırlanması bile 500’e yapılmaz. Demirtozu temizliği, kil temizliği, pastası cilası sonra seramiği var ki seramik de kalite kalite değişiyor. Ucuz etin yahnisi yavan olur 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    55
Eren YKZ
08.10.2019 at 18:18, eeeburkay :

Merhabalar,

araca boya koruma ve seramik kaplana  düşünüyorum ama fiyat aralığı saçma bi şekilde fazla. 500TL ile 2500 TL arasında değişiyor. Sekan Akgöz Car Care diye bir yer var 1 günde veriyor aracı ve 500 TL seramik kaplama. Bilen var mi orayı ? İvedik te yeni açıldı. Yada başka tavsiye edeceğiniz yer varmı ?

Merhaba düzgün bir iş isteniyorsa  zemin hazırlığı yapılır ki aracın demirtozu alımı kil uygulaması kalın pastası ince pastası son yüzeyi uygulaması yapılır ve peşinden seramik uygulaması yapılır bu işlem uzun sürmez ancak seramiklerin kürlenip sertleşme süreçleri uzun sürelerdir. 12 saat ile 24 saat arasında değişen sürelerde maximum sertliğine ulaşabilir .Bu yüzden aynı günde bu işin bitirilip müşteriye teslim edilmesi mümkün değil doğru hiç değil.Ayrıca bu işlemler 500 TL gibi bir rakama da olması gerektiği bir işçilikte ve kalitede olmaz.Bugün seramik kimyasalı 100 TL'den başlıyor 1000 TL'ye kadar var.Kullanılacak pasta gideri çok tutmasa da  özellikle seramik öncesi zemin hazırlığı zor ve uğraşılıcak bir iş 

1000-1500 bandı altında yapılacak işlere pek güvenmemenizi öneririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş