Jump to content
ssever

Subaru Forester Özel Usta - Servis Tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

ssever    4
ssever

Değerli forum üyeleri ,

Çoğu üyemiz kendi çaba ve katkılarıyla çözüm oluşturmaya çalışıyorlar problemlere. Tabii bu konunun ideali aslında önerilebilecek bir usta ve servis listesi oluşturmak sanırım. Bu nedenle uzun süredir çalıştığınız ve memnun olduğunuz özellikle LPG dostu olan ( çünkü çoğu yetkili servis lpgli subarulara üvey evlat gözüyle bakıyor ) usta ve servisleri belirtmenizi rica ederim. Benim olumlu olarak forumlarda ve internette karşılaştıklarım : 

- İstanbul Avrupa Yakası : Ömür Usta

- İstanbul Anadolu Yakası : Subaru Servis Bostancı ( Yıldıray Yıldırım Usta ) 

Saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    13
Osmançlşkn
yanıtlandı (düzenlendi)

Merhaba , Anadolu yakasında , Cadde Subaru dan sonra , se-ta Subaru (Sultanbeyli) ilaç gibi geldi.. İlgili , bilgili arkadaşlar. 

Osmançlşkn tarafından düzenlendi
Eksik yazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sinan.kigilcim    1
sinan.kigilcim

Arkadaşlar ben daha aracımı almadim ama almak üzereyim Avrupa yakası için ömür usta dışında tavsiye varmı birde LPG için ben tüm araclarima Ömer usta da LPG takdirmistim sorunsuz kullandım ama Subaru farklı bununla ilgili tavsiye öneri ve bilgi alabilirmiyim bu afr seninle ayar gerçekten önemli mi teşekkürler bu arada 2011 forester almayı planliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ssever    4
ssever

Merhaba

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Ben 2009 model forester aracıma Maltepe Emre Mühendislik Vahap Usta tarafından Atiker montajı yaptırmıştım çok memnunum. Maalesef Avrupa yakasında lpg montajı için iyi bir usta bilmiyorum. 

Görüşmek üzere

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş