Jump to content
loblob

Aracın Subaplarının Değişmiş Olması Sıkıntılı Bir Durum Mudur? (2014 XV)

Tavsiye Edilen Mesajlar

loblob    0
loblob

İyi günler, almayı düşündüğüm 2014XV (40bin KM, LPGsiz)'nin motor subaplarının değiştiğini söyledi bayi ve sorunun kronik olduğunu söylediler. Fakat kendi araştırmalarımda bu sorunu yaşamış pek fazla kişi bulamadım. Subaru boxer motorların contalarının sıkıntılı olduğunu çok duydum, fakat 40bin KM yine de bu sorun için çok az geldi bana. Bu değişim neden yaşanmış olabilir, daha büyük bir soruna mı işaret ediyor? Sıkıntılı bir durum mudur, bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    52
AhmetKadir

Islem yetkili serviste mi yapilmis, suan kac km de arac

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
loblob    0
loblob
4 dakika önce, AhmetKadir :

Islem yetkili serviste mi yapilmis, suan kac km de arac

İşlemin yetkili serviste yapıldığını söylediler, kayıt gösterebiliriz dediler fakat ben henüz ciddileşmediğim için bakmadım kayıtlara. Araç 38bin KM'de. Doğrudan bayi satıyor tabii, ne kadar doğrudur bilemiyorum fakat ciddileşmeden önce bir araştırayım dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay

Yani subabların değişmesi için ya yanması ya da aracın sente atlatması lazım. Değişmesi sorun değil faydanıza olan birşey ama bu km’de olması şaşırtıcı, kronik sorun olarak duymadım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
loblob    0
loblob
5 dakika önce, Erçay :

Yani subabların değişmesi için ya yanması ya da aracın sente atlatması lazım. Değişmesi sorun değil faydanıza olan birşey ama bu km’de olması şaşırtıcı, kronik sorun olarak duymadım 

Evet bir bakıma değişim masraflarının bana kalmaması iyi bir şey fakat bu km'de değişmesi motorda daha büyük bir sorun mu var sorusunu uyandırdı kafamda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş