Jump to content
hamzaergl

Prins Marka LPG 10 Numara Hatasız

Tavsiye Edilen Mesajlar

hamzaergl    1
hamzaergl

Bu yazıyı soru sormak veya şikayet için yazmıyorum sadece arabasına lpg taktırmak isteyenlere tavsiye tarzında olması için yazıyorum. Aracım 1998 model impreza 1.6 lpg yi taktıralı 4 yıl civarı oldu ve bir lpg bu kadar mı hatasız olur aracıma son derece uydu hiç bir sorun çıkartmadı zaten kendiliğinden koruması var aracı ilk çalıştırdığınızda motor ısınana kadar kesinlikle lpg kullanamıyorsunuz. Benzinden gaza geçiş yaptığımda hiçbir değişim olmamış gibi yoluma devam edebiliyorum. Birde lpg de iken özellikler rampa yukarı çıkarken deviri 5500 lere getirdiğimde kendiliğinden benzine geçiş yapıyor üst devirlerde aracın motoruna verebileceği en güçlü performansı verdirebilmek için yani lpg taktıracaklara prins markayı hiç tereddütsüz önerebilirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay

Güzel üründür ama telefonun iosu gibi kendini kurcalatmıyor o kötü :D  Bahsettiğiniz şeyler atikerde de var, sabah çalıştırmada benzinde çalışma zaten her sıralı sistemin mantığı, üst devirde benzine geçiş ara yüzden yapılıyor, sağlam regülatörde geçiş hissedilmez. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cenkpala    18
cenkpala

prins regülatör ve keihin enjektörleri kullanarak tesisat olarak gas italy ve ecu sunu kullandım.  hem yüksek gaz basıncı ve keihin enjektörlerinin mükemmel performansı veriyor hem de programda istediğim düzenlemeleri yapabiliyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay
45 dakika önce, cenkpala :

prins regülatör ve keihin enjektörleri kullanarak tesisat olarak gas italy ve ecu sunu kullandım.  hem yüksek gaz basıncı ve keihin enjektörlerinin mükemmel performansı veriyor hem de programda istediğim düzenlemeleri yapabiliyorum. 

İOS'a adroid yüklemiş :D 10 numara iş 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş