Jump to content
SequentiaL

Çalıntı Forester 34TL1796

Tavsiye Edilen Mesajlar

SequentiaL    829
SequentiaL

Sevgili arkadaşlar

Forum üyelerimizden @ahmet_zxc Ahmet Özcanın aracı çalınmış olup kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletirken, aracı gören bilen olması halinde emniyet güçlerine derhal bildirmeli konusunda hassasiyetlerini rica ederiz.

Aracın önde plakası olmayıp arkada yer almaktadır. Plakası başlıkta da yazdığı üzere 34TL1796 olup İlgili araca ait resimleri paylaşıyorun

0CFB0F40-CF61-4786-B61F-3D5CECBE711F.jpeg

433FEBD4-2F7C-400A-A1CA-5783C758BAD2.jpeg

9BB652BE-9853-4A18-BD0D-658544088FB3.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet_zxc    34
ahmet_zxc

İki gün önceki konuya da kimse yorum yapmadı be abii

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    829
SequentiaL

3 saat önce, ahmet_zxc :

Belli mi olur belki bir gören duyan çıkar. Ayrıca aracın sol arka stop lambası çatlak ve japon yapıştırıcısıyla yapıştırılmış. Bu işlem esnasında da kalıcı parmak izleri oluşmuştur. Sahte plaka takılması nedeniyle tanınırlığı artırmak adına paylaşmak isterim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osmançlşkn    6
Osmançlşkn

Gözümüz yollarda kardeşim, çok geçmiş olsun inşallah bulunur sağlam birşekilde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    49
AhmetKadir

Gecmis olsun, cok üzücü bir durum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    68
ceyhunugur

İzniniz olursa ben facebook gruplarına atabilirim çok yardımcı olurlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet_zxc    34
ahmet_zxc
39 dakika önce, ceyhunugur :

İzniniz olursa ben facebook gruplarına atabilirim çok yardımcı olurlar

Çok sevinirim ne demek.. amaç ulaşabildiğimiz kadar fazla kişiye ulaşmak. 

plakalar değiştirilmiş olabilir bu sebeple araba hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Arabanın sol arka stop lambasında çatlaklar sebebiyle Japon yapıştırıcısıyla yapıştırma var dikkatli bakıldığında gözüküyor ve parmak izleri var Japon yapıştırıcısından dolayı. Arka tamponun 3-4 yerinde dokunmalar sebebiyle boya atması var. Ön camda 2- 3 milimetre çapında yuvarlak bir çukur var çatlama yok tam direksiyonun önüne denk geliyor. Trafikte görenler olursa güvenli mesafeden takip edip aracın yerini polise bildirilirse sevinirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    68
ceyhunugur

Öncelik size bildirirler siz kendiniz emniyet birimlerine bilgi verirsiniz, sizde facebook var mi araç nerden hangi bölgeden eviniz nerde evinizin önünden mi çalındı ayrıca face den ekleyin beni ceyhun uğur diye aratin yardımcı olurum

Iki gün önce de sanırım eve hırsız girip yedek anahtariniz çalınmıştı 

Subarj etiket bir arabadır siz de ayrıca turkiye de bütün subarh yetkili servisleri ve subaru ozel servisleri arayip şasi no verin araba çalındı arac benimdir diye bilgi verin onlar şasi no nun yanına not yazıyorlar 

Yedek parcaci olarak da oto asya yender oto ve jaspa subaru ya da ulaşın onlarada şasi no bırakın onlar da gerekli notlarını alır 

Subaru ikinci el yedek parçaci Gokay Kalaycı  var ona da ulaşın yine şasi no ve araç renk resimleri atın onlarada parçası gelirse sizi ararlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    518
RSBurak
yanıtlandı (düzenlendi)

@ceyhunugurabi facebookta göremedim duyuru yapıldı mı geçmiş olsun. Parçalamaları imkansız. Benzini bitince bir yerde bulunur sıkmayın canınızı

RSBurak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet_zxc    34
ahmet_zxc
9 saat önce, ceyhunugur :

Öncelik size bildirirler siz kendiniz emniyet birimlerine bilgi verirsiniz, sizde facebook var mi araç nerden hangi bölgeden eviniz nerde evinizin önünden mi çalındı ayrıca face den ekleyin beni ceyhun uğur diye aratin yardımcı olurum

Iki gün önce de sanırım eve hırsız girip yedek anahtariniz çalınmıştı 

Subarj etiket bir arabadır siz de ayrıca turkiye de bütün subarh yetkili servisleri ve subaru ozel servisleri arayip şasi no verin araba çalındı arac benimdir diye bilgi verin onlar şasi no nun yanına not yazıyorlar 

Yedek parcaci olarak da oto asya yender oto ve jaspa subaru ya da ulaşın onlarada şasi no bırakın onlar da gerekli notlarını alır 

Subaru ikinci el yedek parçaci Gokay Kalaycı  var ona da ulaşın yine şasi no ve araç renk resimleri atın onlarada parçası gelirse sizi ararlar

Telde görüşebilirmiyiz  mesaj atamıyorum size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
foresterist    41
foresterist
02.06.2019 at 00:06, ahmet_zxc :

Yolda görsem direk dikkatimi çeker benim araç ile aynı kasa aynı renk çünkü. Çok geçmiş olsun. Tez vakitte bulunur inşaaallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet_zxc    34
ahmet_zxc
14 dakika önce, foresterist :

Yolda görsem direk dikkatimi çeker benim araç ile aynı kasa aynı renk çünkü. Çok geçmiş olsun. Tez vakitte bulunur inşaaallah.

İnşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.092
Erçay

Çok geçmiş olsun, Vallahi başıma gelmiş kadar üzüldüm. Bende whatsapp gruplarında paylaşıyorum. Facebook grubunda Ceyhun abı paylaşacak diye orayı ellemiyorum ama Ankara’ya has face gruplarında paylaşıcam hemen belki bu taraflara getirilmiştir, belli olmaz. Tekrar çok geçmiş olsun, tez zamanda bulunur inşallah 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.092
Erçay

Bahsettiğim mecralarda aracı paylaştım, bir haber gelirse size ulaşırım inşallah 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet_zxc    34
ahmet_zxc
19 saat önce, Erçay :

Bir gelişme var mı @ahmet_zxc

Maalesef şimdilik yok. Bayram tatili bitmeden pek kimse ilgilenmeyecek ggibi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.092
Erçay

İnşallah tez zamanda bulunur. Hiçbir mobeseye takılmamış mı araç 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş