Jump to content
nuyan

2008 mi 2009 mu anlayamadım :)

Tavsiye Edilen Mesajlar

nuyan    1
nuyan

Merhabalar 

Aracım 210 binde kaza boya değişen yok

ön panjur ızgara, F1 vites var, momo direksiyon, direksiyondan hız sabitleme ve müzik sistemi kontrolü var, kumaş koltuk, şöför koltuğu elektrikli, arka koltuklar yatmıyor, 110kw, hid farlar, esc sistemi aç/kapa tuşu var, aux var, sis farları mercekli değil, koltuk ısıtma var, 6lı CD changer var, dijital klima var, torpido gözü 3lü.

görebildiğim durumlar bunlar 2009 olduğunu nasıl anlayabilirim :)

89DE33B7-0542-4BC3-8CC8-BC9A5DAE7FDE.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
stormfather    1
stormfather

Merhaba saydıklarınızın hepsi orijinal ise 2009 modeldir 2009 model de en belirgin fark F1 vites ve ön panjurdur bilginize

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nuyan    1
nuyan
4 saat önce, stormfather :

Merhaba saydıklarınızın hepsi orijinal ise 2009 modeldir 2009 model de en belirgin fark F1 vites ve ön panjurdur bilginize

Ozaman 2009 Arabam sağolun teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    49
AhmetKadir

Tam 2009 :) cok guzel nazar degmesin. Yakinlarda ilanlarda gordugum arac sanirim yanılıyor muyum? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    42
Aydın Gündüz

bu araba 2009 net, ama kumaş koltuklusunu ilk defa duydum,

bir de sahibinden de bir arkadaş eski jantlarıma talip oldu, arabası direksiz ve 2010 model olduğunu söylüyor, (2010 trafiğe çıkşlı olması dışında) mümkün mü ?bilen var mı  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nuyan    1
nuyan
10 saat önce, AhmetKadir :

Tam 2009 :) cok guzel nazar degmesin. Yakinlarda ilanlarda gordugum arac sanirim yanılıyor muyum? 

Evet 1 tane vardı Onur’da ben aldım :) sağolun teşekkür ederim 

12 dakika önce, Aydın Gündüz :

bu araba 2009 net, ama kumaş koltuklusunu ilk defa duydum,

bir de sahibinden de bir arkadaş eski jantlarıma talip oldu, arabası direksiz ve 2010 model olduğunu söylüyor, (2010 trafiğe çıkşlı olması dışında) mümkün mü ?bilen var mı  

Limited larda varmış deri koltuk. O konu hakkında bilgim yok ama 2010 da kasa değişti diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş