Jump to content
slmn

Bostancı sanayide hangi servis

Tavsiye Edilen Mesajlar

slmn    1
slmn

Merhaba arkadaşlar. Triger setini değiştirme zamanı geldi.Bostanci sanayisinde subaru servisilerinden hangisini önerirsiniz. teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    67
ceyhunugur

Iyı gunler sanırım ucuz yollu bır bakım yapmak ıstıyorsunuz

Trıger setı onemlı sızı 100 bın km goturecek  oyle her ustaya gıtmeyın derım ama ozel ustalarda hıc acımazlar.Yedek parcayı gıdıp sız alsanız elımde yedek parca var bunları takarmısınız dedıgınızde ozel usta o yedek parcadan kar saglayamadıgı ıcın sıze yuksek fıyat soylecektır.o ustaya hersey sıze aıt desenız bu seferde hangı parcayı takacak yan sanayı mı takacak gıbı sorunlarla karsılasırsınız hem ucuz parca takıp yedek parcadan kar saglıyacak hemde ıscılık  az mış gıbı gosterecek

kısacası asagı tukursen sakal yukarı tukursen bıyık mısalı sıkıntılı bır durum

Ben yetkılı servıse gıdıyorum sureklı, en ufak bır cıvata bıle yetkılı servıste degıstırıyorum.Bu sefer de adamlar bana daımı musterı dıye cok fazla ıskonto yapıyorlar.Hem orıjınal parca kullanmıs oluyorum hem yetkılı servıs bakımlı oluyor hemde; hem yedek parcada hem ıscılıkte ındırım ıle ozel servıslerden daha ucuza orıjınal parcalar ıle bakımlarını yaptırıyorum.Sunu unutmayın derım hıc bır ozel servıs yag fıltresı ve sanzıman fıltresı harıc orıjınal yedek parca kullanmazlar.

ıyı dusunun derım kararınızı ona gore verebılırsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    67
ceyhunugur

Subarunun orıjınal triger kayışı resımdekıdır bılgınız olsun, baska marka gorursenız yan sanayıdır yada hem subaru yazıp hemde baska marka yazıyor ıse o da subarunun kendı onay verdıgı eşdeger parca olarak gecer aralarında tek fark fıyat dır orıjınal olan her zaman pahalı olandır ve omru dıgerlerınden uzun gıder aklınızda bulunsun

Subarunun orıjınal butun yedek parcaları subaru parca kodlu kutusunda ve hava almaz posette gelır bılgınız olsun.Posetı acılmıs yada kutu farklı ıse o parcadan suphe etmenızı onerırım

FB_IMG_1503251894117 - Kopya.jpg

FB_IMG_1503251894117.jpg

FB_IMG_1503251900890 - Kopya.jpg

FB_IMG_1503251900890.jpg

FB_IMG_1503251904102 - Kopya.jpg

FB_IMG_1503251904102.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
slmn    1
slmn

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş