Jump to content
Subaruxv2015”

Subaru xv tekleme

Tavsiye Edilen Mesajlar

Subaruxv2015”    2
Subaruxv2015”

Merhabalar, 2015 Xv aracım geçen hafta biraz eğimli bir yolda geri vitese taktım el frenini indirip gaza bastığımda devir aniden düştü araç tekledi durdum tekrar denedim yine aynı sonra stop edip tekrar çalıştırınca geçti bir haftadır sorunsuz kullanıyorum ama bugün otoparkta aracımı çalıştırdım bu sefer D konumundayken gaza dokunduğum anda yine devir düştü tekledi bu sefer 50 m kadar devam edip durdum gaza bastığımda yine tekledi stop edip çalıştırınca geçti yine. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mıdır ? acaba şanzıman kaynaklı bir sorun mudur yoksa motorla mı alakalı yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subaruxv2015”    2
Subaruxv2015”
28 dakika önce, Erçay :

LPG var mı varsa bu durum benzinde mi LPG de mi oluyor 

Lpg li değil abi benzin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.244
Erçay

Şanzıman ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Teklemeden kasıt aracın gaz yememesi mi? Tekleme genelde ateşleme kaynaklı bir sorundur. Sma sizde sürekli bir tekleme yok o yüzden buji be bobin durumunu sormuyorum. Kapatıp açınca düzeliyorsa muhtemelen işini düzgün yapmayan bir sensörü uyarıyorsunuz. Veya o sensöre yeterli akım gemiyor. Akünüz kaç yıllık ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subaruxv2015”    2
Subaruxv2015”
16.04.2019 at 07:57, Erçay :

Şanzıman ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Teklemeden kasıt aracın gaz yememesi mi? Tekleme genelde ateşleme kaynaklı bir sorundur. Sma sizde sürekli bir tekleme yok o yüzden buji be bobin durumunu sormuyorum. Kapatıp açınca düzeliyorsa muhtemelen işini düzgün yapmayan bir sensörü uyarıyorsunuz. Veya o sensöre yeterli akım gemiyor. Akünüz kaç yıllık ?

2015 Orijinal akü, ölçtüreyim bi baktırayım olmazsa arıza testine sokayım aracı o zaman teşekkür ederim.

Subaruxv2015” tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

Aracınızı yetkılı servıse goturun bır detaylı bakılsın xv lerın bazılarında fabrıkasyon bır hata cıkabılıyor 

Kac km de aracınız sureklı yetkılı servıse mı gıdıyordunuz garantı yı bozacak bır aksesuar yan sanayı yedek parca vb. durumlar yok ıse ozel ustalara aracınızı elletmeyın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş