Jump to content
Aydın

Yanıltıcı 3.0 Legacy OUTBACK ilanı (41 FY 612)

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aydın    5
Aydın
Oluşturuldu: (düzenlendi)

EDİT: İlan sahibi ilanda aracın bu durumunu belirterek ilanı güncellemiştir. 

An itibariyle ilanda bulunan 41 FY 612 plakalı 2007 model 3.0 outback araç (ilan linki aşağıda ama sounçta bir gün kalkacak) hasar sorgusunda da görüldüğü üzere ağır hasarlıdır ve ilanda denildiği gibi 30 bin değil yaklaşık 53 bin liralık hasar geçmişine sahiptir. 

Ben araçla ilgilenip satan kişi ile de görüştüğümde bana aracın kesinlikle ağır hasarlı oladığını belirtti. Yani az daha kalkıp Balıkesire arabaya bakmaya gidecektim.

Ha bunu neden paylaşıyorum? Bu forumda ya da değil bu tip bir araçla ilgilenecek adam öyle lambur lumbur araç zaten almaz. Yine de insanlar boşa heveslenmesin, boşa zaman ve belki para kaybetmesinler diye paylaşıyorum.

Hepinize iyi forumlar.

PS: Arkadaş yine heveslendi 3.0 outback alacağızz diye yine duvara tosladık. Bu gidişle audi a6 allroad 2.7 turbo alacağım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-yer-ucagi-guc-ve-hizi-birlikte-arayanlar-icin-2007-subaru-630092340/detay

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Aydın tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın    5
Aydın
15 saat önce, Erçay :

Ah o aracı biliyorum ama takas düşünmüyor. Benim de şu ara al sata pek bir vaktim yok maalesef. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş