Jump to content
Şehikan

XV Lastik Tamir Kiti

Tavsiye Edilen Mesajlar

Şehikan    4
Şehikan

selam herkese,

xv lerde bulunan lastik tamir kitini kullanan oldu mu?

tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Canver Önal    1
Canver Önal

Arkadaşlar merhaba! Birkaç danışacağım husus var.

1) yeni kasa 2018 xv 17 inch janta sahip. Ben stepne almak istedim ve bayiye danıştım. Gönderdikleri resimdeki stepnenin aynısını internetten aldım. Stepne 16 inch. Birçok kişi/ kaynaktan öğrendiğime göre zaten stepne normal lastikten çap olarak küçük olması gerekiyor. Bayi ve servis de 16 inchli stepne yeterli diyor. Ama açtım klavuzu baktım 17 inch a diyor.

kafam karıştı var mı birşey ekleyebilecek?

2) stepneyi bagaja sabitleyici vidalı aparat bayide çok pahalı. aklım durdu. önerebileceğiniz uygun bir aparat var mıdır?

3) tamir kiti olmasına rağmen stepne almakla süzme salaklık etmiş miyim sizce? :-\

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.086
Erçay

alışmayınca İnsan güvenemiyor tabi lastik tamir kitine ama iş görüyor  emin olabilirsin ;) 16-17 inc konusnda ben de bayi ve servisle aynı görüşteyim zaten yedek bir lastik, asil olan tamir edilene kadr sorun çıkarmayacaktır. Aparat konusunda üniversal bir ürün var mıdır bilmiyorum hiç böyle bir araştırmaya girmedim ama en kötü bir demirciye yaptırılır, somonu, vidası neyse de bulunur/alınır diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Canver Önal    1
Canver Önal

Kendinden emin güven veren bir cevap oldu. 

Yahu ne bileyim, lastik ufak kalınca 4 çeker sistemi hasar görür mü korkusu sardı. 

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş