Jump to content
davidoff

2004 Forester Çamur Lastiği

Tavsiye Edilen Mesajlar

davidoff    0
davidoff

Arkadaşlar merhaba 2004 Forester 2.0 XT aracıma Bf Goodrich çamur lastiği düşünüyorum. Daha önce bunun gibi uygulama yapmış olan birisi var mı ? Lastik ve jant değişiminde nelere dikkat etmek gerekir? İnstagramdan takip ettiğim bir kaç sayfada offroad donanımlı foresterları gördükçe içim gidiyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    43
AhmetKadir

Orjinal yukseklikte kullanacaksaniz orjinal ebata yakin bi lastik bakabilirsiniz bence. Bir de eger gunluk araciniza yapacaksaniz ikonci bir jant takimi ile bakin. Cunku gurultulu lastikler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    357
kmvolkan

Offroada giderken sök tak yapacaksanız çamur lastiği olur fakat tek lastik olarak şehir içinde de kullanacaksanız AT lastik tercih etmelisiniz. MT lastiklerin hız endeksleri daha düşük, asfaltta daha çabuk deforme olurlar, daha gürültülü olurlar, daha çok yakarlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ŞafakÖzkan    14
ŞafakÖzkan

çamur lastiğini pek tavsiye etmem. çnkü sadece çamurda ve kumda işe yarar. asfaltta erken erir hatta yumuşaklığından dolayı  fren mesafesi uzundur. ama A/T takılabilir. ben kullanıyorum şu an. ama satmayı düşünüyorum atandığım yerde heryer asfalt. araçta boşuna duruyor

IMG_3330.PNG

IMG_3329.PNG

IMG_3328.PNG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş