Jump to content
hasomotikom

2004 Legacy Şanzıman Beyni Tamiri

Tavsiye Edilen Mesajlar

hasomotikom    0
hasomotikom

merhaba

Soğuk bir Ankara bi sabahında  araba kalkışta zorlandı, spor moduna aldığımda arabanın vitesinin 3 te olduğu fark ettim. araba biraz ısınınca tekrar 1'e döndü o şekilde servise götürdüm. şanzıman beyninde arıza olabileceğini söylediler ve beyni tamir edilmesini gerektiğini söylediler. Şanzıman yağ değişimi ile birlikte şanzıman beyin tamiri için 3250 tl ücret istediler. Normal mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    50
Eren YKZ
4 saat önce, hasomotikom :

merhaba

Soğuk bir Ankara bi sabahında  araba kalkışta zorlandı, spor moduna aldığımda arabanın vitesinin 3 te olduğu fark ettim. araba biraz ısınınca tekrar 1'e döndü o şekilde servise götürdüm. şanzıman beyninde arıza olabileceğini söylediler ve beyni tamir edilmesini gerektiğini söylediler. Şanzıman yağ değişimi ile birlikte şanzıman beyin tamiri için 3250 tl ücret istediler. Normal mi?

Ankara'da Subaru Home Yasin var bi iletişime geçip aracını gösterip fiyat almanı tavsiye ederim.Meşakatli iş genelde beyin temizliği üstündeki filitre vs temizleniyor düzelmez ise selenoidler kontrol ediliyor gerekirse değişiyor vs.Umarım en az maliyetle çözersiniz.İyi akşamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.028
Erçay
19 saat önce, hasomotikom :

merhaba

yazın böyle bir problem yoktu da kışın oluştuysa, akla acaba içindeki yağ uygun viskosite değerinde değil mi sorusu geliyor? Yağ nasılsa değişecek, bence önce yağı ve filtreyi değişin, tam değişim yapın sadece kartedeki yağı değiştirmeyin. 8-9 litre gibi alması lazım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş