Jump to content
Subaruxv2015”

XV Periyodik Bakım

Tavsiye Edilen Mesajlar

Subaruxv2015”    1
Subaruxv2015”

Merhabalar, 2015 Subaru xv aracımın 30 bin bakımı için servise gittim ve garanti süresinin bittiğiniz öğrendim.bakım ücreti 1200 tl çıktı bende sadece filtreleri ve yağı satın alıp sanayide kendim yaptırdım.Şuan 45 bin bakımı geldi ve trafikte şanzıman sanki tutukluk yapıyor.30 bin  periyodik bakımda şanzıman veya yağı ile ilgili bir işlem yapılacak mıydı bilmiyorum ve bundan kaynaklı olarak mı yaşıyorum bu sorunu ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    65
Chemaster

Sanzıman tutukluğu yeni kasa xvde vardı, yazılımla çözüldü.

Sanzıman yağıı bakımı 62500 de ama sadece ağır koşullarda kullanırsa. Buda yeni gündeme geldi. Normalde yetkili servis bakım listesinde yok. Jaspa subaruya sorabilirsiniz. Bakımıda orada yaptırabilirsiniz. Yetkili servisin yarısı ve orjinal parça kullanıyorlar.

Benim 2014 aracımda özelikle ilk çalışmalarda ara sıra  hissetmiştim, ama servise 2 kere götürdüm sorun yok dediler. Arkadaşımın 2014 modelinde yoktu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subaruxv2015”    1
Subaruxv2015”
17 saat önce, Chemaster :

Sanzıman tutukluğu yeni kasa xvde vardı, yazılımla çözüldü.

Sanzıman yağıı bakımı 62500 de ama sadece ağır koşullarda kullanırsa. Buda yeni gündeme geldi. Normalde yetkili servis bakım listesinde yok. Jaspa subaruya sorabilirsiniz. Bakımıda orada yaptırabilirsiniz. Yetkili servisin yarısı ve orjinal parça kullanıyorlar.

Benim 2014 aracımda özelikle ilk çalışmalarda ara sıra  hissetmiştim, ama servise 2 kere götürdüm sorun yok dediler. Arkadaşımın 2014 modelinde yoktu.

teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş