Jump to content
Denizs

XV Mirrorlink Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Denizs    0
Denizs

Merhaba, 2016 Xv de multimedya sistemi ile savaşıyorum bir süredir. Starlink duzgun calismiyor, Mirrorlink  ise hiç calismiyor. Telefon ( Note 8 ) bağlıyım diyor ama araçta herhangi bir tepki yok. Navigasyon aktarımını hiç başaramadım. Servis guncelleme yapalim duzelir dedi, bir iki kez yapildi ama hicbir degisiklik yok. Çözüm önerisi olan var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    419
İlter

mirrorlink leş bir sistem, zaten telefona root atıp hacklemedikten sonra sadece paralı olan mirrorlink i resmi olarak destekleyen sygic ve waze dışında bir navigasyon kullanamıyorsunuz. google ya da yandex maps ile kullanamıyorsunuz yani. Carplay varsa arabada androidden iphone'a geçin benim gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Denizs    0
Denizs

İlginiz için teşekkür ederim. Root ve benzeri operasyonlar hakkında hiçbir fikrim olmadığından mirrorlink ile aktarım hiçbir faydalı sonuç vermeyecek. 2016 daki sistem carplay veya android autoyu desteklemiyor. Bu sebeple ekranının olması da aslında temelde yer kaybı. Eski tip kafası çıkabilen teypler de yaklaşık olarak aynı işlevlere sahipti sanki. Sistemi komple değiştirmek gerekecek sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    419
İlter

Ben bilgisayar mühendisi olduğum halde telefonuma root atıp garanti dışı bırakmayı ya da tamamen kullanılamaz hale getirme riskini göze alamadım. Normal bir kullanıcı, nerd/geek diye tabir ettiğimiz grupta değilse hiç bulaşmamalı zaten o işlere. Kaldıki root atmak da yetmiyor bir sürü ayar yapmanız lazım. 

Aftermarket android tabanlı sistemler satılıyor xv ve forester'a uyumlu onlara bakın bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş