Jump to content
Forester66

2003 2005 Forester Cam Motoru Tofaş'ın Cam Motoruyla Ayni :)

Tavsiye Edilen Mesajlar

Forester66    7
Forester66

Arkadaslar benim 2003 forester cam motoru yandi sifiri 500 tl civariydi ben sanayici oldugumdan motoru arastirdim karsilastirdim tofas in cam moturuyla ayni degisiklik yok sadece tofasin 4 baglanti yeri var foresteren 3 civata delikleri bire bir yerine geliyor 3 ude teki bosta duruyor isterseniz kese bilirsinizde tofasinki yapmaniz gereken tofasin motorun ustundeki disli kismini soktugunuzle degistirin cami kaldıran disli ve takin kablosunu baglantisini yapin canavar oluyor sonra bostan yere cok para vermeyin bilgilendirmek istedim sizleri :) cam motoru 100 tl tofasinki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    810
SequentiaL

Olay harika ama duruma gülsek mi ağlasak mı bilemedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Forester66    7
Forester66
yanıtlandı (düzenlendi)

Ben soyleyimde siz naparsiniz bilmem abi bizim memlekette bitane daha vardi bu durumda cam kaldirmakta zorluk cekiyodu motor dedigim sekil tofasinkini taktik canavara döndü cokta memmunuz :)

Forester66 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.976
Erçay

Elinize sağlık, bilgi için de teşekkürler, çok iyi bir alternatif. Ama Tofaş cam motorunu takınca, kazada ikiye ayrılmasın Forester :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Forester66    7
Forester66

Yok abi sanmiyorum ama allah bilir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
foresterist    23
foresterist

Araba parçası sonuçta gözümüzde büyütmeyelim, 30 yıldır sağlam düzenli bakımlı nice toros tofaş var bizim memlekette tanıdığım.

Japon diye amerikayı yeniden keşfedip olmadık bi cam motoru icat edecek değil. Sonuçta herşey maliyet.

Yalnız güvenlik bizimkilerde hiç olmadı O:-) Kasko yok muska var, Allah a emanet, kaza yapmazsan güvendesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.976
Erçay

Eyyyy avrupa, Eyyyy uzak Doğu, kimse bizim cam moturmuzu test etmeye kalmasın :) TofaŞk 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Forester66    7
Forester66
yanıtlandı (düzenlendi)

20181124_193023.thumb.jpg.8d971a871865766d0d7dc1b673d4ec9d.jpgolay bu abiler pek bi fark yok sadece kafalar degisiyo olay bitiyo  :)

Forester66 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş