Jump to content
Aydın

Outback tavsiye

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aydın    2
Aydın
Oluşturuldu: (düzenlendi)

Arkadaşlar selam. bilen arkadaşlar bilir sık araba değiştiren bir insanım ve geçen sene (2017) outback dizel otomatik aracımı satıp aciliyetten dolayı daha önceleri de kullanmış olduğum için riske girmemek adına aldığım 2016 model honda civic hb 1.6 dizel aracımı kullanmaktayım.

Ancak 2. defadır aynı araca bindiğimden toplamda neredeyse 120k km yol yaptım bu araçlarla. Evet gidişi vs güzle. ekonomisine diyecek yok. Bagajı da geniş. tipi de hoş. Ama insan subaruyu özlüyor. Basınca giden bir subaru alsam diye düşünürken bir anda aklıma outback 3.0 makinalar geldi. bir tane de 2007 model makyajlı buldum. xt, wrx vs gibi araçlara gücüm yetmiyor açıkcası. düzgün bişi bulması da güç.

Neyse efendim araçta vialle sistemi var. daha önce kullandığımdan iyi olduğunu da biliyorum.

yine de:

- genel anlamda 3.0 ve lpg uyumu, özelde vialle lpi uyumu

- aracın kronik problemleri, olası masrafları (>160k km bşr araç sonuçta)

- ses sitemi? cidden az kalite istiyor gönlüm.

- son olarak da değer mi? üç kuruş fark için 2016 model dizel az km'li az yakan aracım yerine outback 3.0 ile aranıza dönmeli miyim?

Selamlar. saygılar.

Aydın tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.966
Erçay

öncelikle forumu kullanabilmek için tanışma bölümünde bir tanışma mesajı oluşturunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın    2
Aydın
3 saat önce, Erçay :

öncelikle forumu kullanabilmek için tanışma bölümünde bir tanışma mesajı oluşturunuz

202 tane mesaj atmış birisine mi diyorsunuz bunu? Yeni değilim ki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.966
Erçay
7 saat önce, Aydın :

202 tane mesaj atmış birisine mi diyorsunuz bunu? Yeni değilim ki

Tamam niye bagiriyorsun el kdr çocuğa :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tourist    30
Tourist

Günaydınlar,

2013 ve daha eski, 100.000 i geçmiş, ve servise uğramamış bir Subaru almayın derim..

sıfır arabaya alışmış ve hayatından sanayi rutinini çıkarmış insanlar için eziyet haline geliyor bu iş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın    2
Aydın
05.11.2018 at 19:49, Erçay :

Tamam niye bagiriyorsun el kdr çocuğa :)

Bağırmadım ki. Dikkat çektim. Web işlerinde bağırma malumunuz büyük harfle yazarak yapılır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş