Jump to content
acigul

Radyatör Kazani Hakkinda

Tavsiye Edilen Mesajlar

acigul    3
acigul

Merhabalar herkese,  acemi bi  2005 forester xt kullanicisiyim radyator kazanimda ufak bi sizinti oldu mecburen idare etsn die plastik kaynak yaptrdim tatilde ama su anda baya baya antifiriz bosaltmis sizden ricam yeni bi radyator mu almak mantikli yan sanayi ? yoksa metal kazan yaptrmak mi ? birde metal kazan yapilirken sadece ust kazan mi yapiliyo bilgi ve tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

3DD1F222-7A1E-48FF-A302-9589949C716F.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    339
Subim

En güzeli gidip 2.5 XT ve impreza için tork garaj ın kale radyatöre yaptırdığı şeyi almak. Hararet yapmıyor. Eğer kazanın orijinalse o plastik kısımları çıkartıp alüminyum dökme yapan yerlerde döküm yaptıracak. Oda sağlam olur. Kalenin 2.0 xt için olanını hiç alma, araç yazın klimada bile hararet yapıyor, hele devirli kullanarak rampa filan çıkıyorsan evlere şenlik roma ateşi gibi yanıyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
acigul    3
acigul

eyvallah argosa biraktm arabayi dokum kazan yaptiriyorum umarim skntisiz binerim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    339
Subim

sadece plastik kısımları döküm yaptıracaksın değil mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
acigul    3
acigul

evet @Subim sadece kazanin ust kismi metal yapildi kazanin alt plastik kismi icin soguyan su oldugu icin gerek yok dendi smdilik herhangi hareket yukselmesi yasamadim sifir icin tork garajdan aldigim radyator fiyati iscilik dahil 900liraydi ama 420liraya kazani yaptrip orjinal radyatorunu kullanmak daha makul geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    339
Subim

gülegüle kullan @acigul . orijinal kazan plastik aksamlar dökme güzel olmuştur, uzun süre kullanırsın. kazanla ilgili sıkıntı yaşayıp değiştirecek olursan döküm kısımları almayı unutma. geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.975
Erçay
06.10.2018 at 11:06, Subim :

En güzeli gidip 2.5 XT ve impreza için tork garaj ın kale radyatöre yaptırdığı şeyi almak. Hararet yapmıyor. Eğer kazanın orijinalse o plastik kısımları çıkartıp alüminyum dökme yapan yerlerde döküm yaptıracak. Oda sağlam olur. Kalenin 2.0 xt için olanını hiç alma, araç yazın klimada bile hararet yapıyor, hele devirli kullanarak rampa filan çıkıyorsan evlere şenlik roma ateşi gibi yanıyor. 

başka söze gerek yok 

19 saat önce, acigul :

evet @Subim sadece kazanin ust kismi metal yapildi kazanin alt plastik kismi icin soguyan su oldugu icin gerek yok dendi smdilik herhangi hareket yukselmesi yasamadim sifir icin tork garajdan aldigim radyator fiyati iscilik dahil 900liraydi ama 420liraya kazani yaptrip orjinal radyatorunu kullanmak daha makul geldi

hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş