Jump to content
yigitkuzey

2005 3.0 H6 Outback Ön Diferansiyel

Tavsiye Edilen Mesajlar

yigitkuzey    1
yigitkuzey

Arkadaşlar merhaba. Ön diferansiyelden aracım yağ kaçırıyor. Ön aks keçeleri değiştirildi. Yag tam olarak aksın giriş kismindan kaçırıyor. Buralara daha önceden de sivi conta yapılmış. Tekrar bizde yaptık ama sorun çözülmedi. Çözüm için sanzimanciya mi gitmeliyim sizce. Eğer öyleyse ankara da bu isi profesyonelce yapan bir yer önerirseniz sevinirim. Iyi akşamlar 

20180621_114209.jpg

20180621_113305.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    35
AhmetKadir

Ankarada tork garaj , arican servis veya olabi garaj var. Buralardan birine ugrarsaniz size gerekli yonlendirmeyi yaparlar.

Bu arada gecmis olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yigitkuzey    1
yigitkuzey

Arkadaşlar istanbula da gitme durumum var. Istanbul için sanzimanci önerilerinizi de alabilirim. Mümkünse anadolu yakasında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
macemre    50
macemre

Geçmiş olsun sorun diferansiyel gövdesinden mi yoksa akstan mı tam anlamadım ama araç yürüyor ise bir çok yerden görüş alın, bir şekilde gittiğiniz yerler karşılaştırmak veya kumpas ile ölçü almak için Outback araç görmek isterlerse mesaj atın, müsaitlik durumuma göre gelmeye de çalışırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yigitkuzey    1
yigitkuzey
6 dakika önce, macemre :

Geçmiş olsun sorun diferansiyel gövdesinden mi yoksa akstan mı tam anlamadım ama araç yürüyor ise bir çok yerden görüş alın, bir şekilde gittiğiniz yerler karşılaştırmak veya kumpas ile ölçü almak için Outback araç görmek isterlerse mesaj atın, müsaitlik durumuma göre gelmeye de çalışırım.

Çok teşekkür ederim. Şu an için ist anadolu yakasında gerçekten bu işten anlayan birisini bulmaya çalışıyorum. Artık bu isi biliyormuş gibi davrananlardan biktim. Ankara ya geldiğimde görüşmek ve tavsiyelerini dinlemek isterim. Iyi akşamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    35
AhmetKadir
13.09.2018 at 22:57, yigitkuzey :

Çok teşekkür ederim. Şu an için ist anadolu yakasında gerçekten bu işten anlayan birisini bulmaya çalışıyorum. Artık bu isi biliyormuş gibi davrananlardan biktim. Ankara ya geldiğimde görüşmek ve tavsiyelerini dinlemek isterim. Iyi akşamlar.

istanbulda bilindik iyi subaru servislerine ugradınız mı? onlar da bi fikir verip yonlendırme yapabilirler. istanbul gibi bi yerde tanımadıgınız ustalar tarafından yolunma ihtimali baya yuksek olur

bi whatsapp grubumuz var subarucu arkadasların oldugu oraya yazdım cevap beklıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yigitkuzey    1
yigitkuzey
2 dakika önce, AhmetKadir :

istanbulda bilindik iyi subaru servislerine ugradınız mı? onlar da bi fikir verip yonlendırme yapabilirler. istanbul gibi bi yerde tanımadıgınız ustalar tarafından yolunma ihtimali baya yuksek olur

Istanbuldaki ustaları bilmiyorum. Onun için araştırma halindeyim. Ist daki arkadaşımda araştırıyor. Anadolu yakasındaki tavsiyelerinizi alabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    35
AhmetKadir

05395875987

Bana cepten yazarsan ulastirayim numaralari sana.

Telefondan yaziyorum cok musait degilim buraya kopyalayamadim numaralari

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş