Jump to content
Cartcurt12

2010+ Legacy ve LPG

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cartcurt12    0
Cartcurt12

Legacy 2010 model ve üstü olanların lpg uyumu nasıldır? Ankara 'da daha önce bu modele lpg taktıran var mı? Memnuniyetleri? Şikayetçi oldukları tarafları nelerdir? Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.145
Erçay

Belli zaman sonrası ortaya çıkacak subab sorununu saymazsak, 2010+ Legacylerin LPG sistemiyle ilgili bir sorunları yok. Atiker grand montajı yaptıran arkadaşım da var. Herhangi bir şikayeti yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    55
AhmetKadir

Km de ortama 23 24 kurus tasarruf sagliyor. 15000km de lpg nin masrafi cikar. 30000km de subap masrafi ni cikarir. Kalani kara isler. Ben quattro garajda prins taktirdim. Gayet memnunum suan icin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    42
Aydın Gündüz
09.09.2018 at 08:37, AhmetKadir :

Km de ortama 23 24 kurus tasarruf sagliyor. 15000km de lpg nin masrafi cikar. 30000km de subap masrafi ni cikarir. Kalani kara isler. Ben quattro garajda prins taktirdim. Gayet memnunum suan icin.

ahmet selam, bizim araçlar aynı,

aynı yerde de prins taktıralı 50bin oldu benim masallah diyim iyiyim, seninki ne durumda, sıkıntı var mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    55
AhmetKadir
17 saat önce, Aydın Gündüz :

ahmet selam, bizim araçlar aynı,

aynı yerde de prins taktıralı 50bin oldu benim masallah diyim iyiyim, seninki ne durumda, sıkıntı var mı

Benim 18000oldu. Cok sukur simdilik bi aksiyon yok. Kullanim tarziniz nasil acaba biraz feyz alalim sizden :)

Bi de gecen ararken eski bi ilaninizi gordum port bagaj duruyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    42
Aydın Gündüz
2 saat önce, AhmetKadir :

Benim 18000oldu. Cok sukur simdilik bi aksiyon yok. Kullanim tarziniz nasil acaba biraz feyz alalim sizden :)

Bi de gecen ararken eski bi ilaninizi gordum port bagaj duruyor mu?

LPG yorumu olduğu için başlığı meşgul etmemde sorun olmaz herhalde

ben çok hırçın ya da yüksek devirli kullanmıyorum, manuelde de neredeyse hiç kullanmam, LPG yağı 9.000-9.500 km de bitiyor, valvacare ekle devam, şu an LPG de 48bin km civarında,  bir sonraki bakımda subap kontrolü yaptırmayı düşünüyorum, sizinkine de masallah

port bagaja da alıştık aktif kullanıyoruz, şu an satmayı düşünmüyorum, alacaksanız tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    55
AhmetKadir
11.09.2018 at 11:58, Aydın Gündüz :

LPG yorumu olduğu için başlığı meşgul etmemde sorun olmaz herhalde

ben çok hırçın ya da yüksek devirli kullanmıyorum, manuelde de neredeyse hiç kullanmam, LPG yağı 9.000-9.500 km de bitiyor, valvacare ekle devam, şu an LPG de 48bin km civarında,  bir sonraki bakımda subap kontrolü yaptırmayı düşünüyorum, sizinkine de masallah

port bagaja da alıştık aktif kullanıyoruz, şu an satmayı düşünmüyorum, alacaksanız tavsiye ederim 

benım ki yağlamalı sistem değil. ben de genel olarak sakın kullanıyorum. canım arada bi basmak ısterse benzıne alıp oyle basıyorum. port bagaja cok hevesım var ama baglantı ayakları olarak neye dıkkat etmek lazım, bagaj ebatları nasıl olmalı bır dunya soru ısaretı var aklımda. 05395875987 varsa fotoları atar mısınız bana whatsapp tan. aklımdakı soruları da yoneltmıs olurum sıze :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş