Jump to content
thejustice

Alınık Subaru Forester 2.5 XT & 2.0 XT

Tavsiye Edilen Mesajlar

thejustice    3
thejustice

Önden olmamak şartıyla hafif kazalı araçlar olabilir. Lokal boya benim için sorun değil. Mekanik hiçbir problemi olmaması gerekir. 2007 ve üzeri mk2 ya da mk3 forester 2.5 XT ya da 2.0 XT arıyorum. motoru yapılı olması daha hoş olur.  Alacağım aracı Ankara tork garaj da kontrol ettireceğim için öncelikli tercihim Ankara içi araçlar. 

Saygılar sevgiler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    144
Demirdağ

Allah gönlüne göre versin ne diyelim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    328
Subim

Benim aracın bakımları tork garajdaydı. Kaza yapmasan önerirdim. Hakkında hayırlısı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
foresterist    18
foresterist
28.08.2018 at 18:49, thejustice :

Önden olmamak şartıyla hafif kazalı araçlar olabilir. Lokal boya benim için sorun değil. Mekanik hiçbir problemi olmaması gerekir. 2007 ve üzeri mk2 ya da mk3 forester 2.5 XT ya da 2.0 XT arıyorum. motoru yapılı olması daha hoş olur.  Alacağım aracı Ankara tork garaj da kontrol ettireceğim için öncelikli tercihim Ankara içi araçlar. 

Saygılar sevgiler. 

Bütçe de belirtirseniz daha net olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
praxis    53
praxis
29 Ağustos 2018 at 19:29, Erçay :

Bizim @Salim 'den bahsediyorsunuz sanırım @Erçay.

Salim biliyorsunuz bu forumda bann landı. Haberdar olamaz.Diğer forumda.

Salim'in XT 'si satılık evet.İlan vermedi.Sadece forum içi ilan verdi.Aracı güzel temiz.Biliyorsunuz kendisi de titiz birisi.Özenli kullanır. Ben atmosferik ZL kasa  forester aldım.Benim aldığımda Salim'in aracı satılık değildi.Yoksa direk o aracı alırdım.XT düşünenlerin değerlendirmesi gereken araç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.936
Erçay

Evet aheste hanım, bizim salimden bahsetmiştim. @thejustice ben salim ile telefon ile görüşüp, müsaadesi olması durumunda numarasını size özelden ulaştırayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş