Jump to content
yupolat

LPG Sistemini Değiştirmek

Tavsiye Edilen Mesajlar

yupolat    1
yupolat

Merhabalar,

2007 model Forester aracımda Teleflex GFI bulunmakta. LPG enjektörlerinden biri arıza yaptı ve piyasada bulamıyorum, çünkü Teleflex GFI Türkiye'den çekilmiş. Bu nedenle farklı bir marka LPG taktırmak istiyorum. Sizlerden öğrenmek istediğim sorularım var, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

1. Araç üzerindeki sistem yerine takılan yeni sistem uyumsuzluk yaratır mı?

2. Hangi Marka sistem forester için uyumlu?

3. Yurt dışından enjektör getirtip Teleflex ile devam mı edeyim? ( Yeni arızalar olursa bu sıkıntılı olabilir mi?)

4. GFI enjektör yurt içinde bulabilirmiyim?

5. Bu konuda ne yapmam gerektiği konusunda tavsiyeleriniz nedir?

yupolat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

Öncelikle geçmiş olsun yarın eğer istediğim kişiye ulasabilirsem enjektör için size dönüş yapmaya çalışacağım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tamer.inceler    10
tamer.inceler

Merhaba, İstanbul ümraniye de son teleflex gfi bakımı ve ayarı yapan usta Fahrettin Usta ile görüştüm. ( benimde 2006 foresterım ve aynı marka sistem var. Hatta pazar günü bakım yaptırdım.)

Birkaç farklı enjektör olduğunu,  görmesi gerektiğini söyledi. 05357051202 telefonu nu verdi. Arayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yupolat    1
yupolat

Teşekkür ederim Tamer bey ilginiz için.  Hemen Arıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.244
Erçay

Çıkma olarak bulunabilir. Yeni sistem takılırsa sıkıntı yaratmaz. Atiker grand fiyat performans olarak işinizi görecektir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yupolat    1
yupolat

Çok teşekkür ederim, çıkma gaz enjektörü bulmaya çalışacağım , bulamassam yeni bir sistem prins veya atiker

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yupolat    1
yupolat

Merhabalar sonunda GFI gaz enjetörünü buldum ve araca takıldı, herhangi bir sorun görünmüyor. İlginiz için teşekkür ederim

IMG-20180921-WA0004.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş