Jump to content
F-Eren

İmpreza HB Radyo Teyp Yenileme (Clarion PF-2945 to PF-3304)

Tavsiye Edilen Mesajlar

F-Eren    98
F-Eren

Sevgili arkadaşlar aracımdaki orijinal Clarion PF-2945 model teybimi PF-3304B-A modeli ile değiştirmek üzereyim. Eski teyp CD Changer bile yok en basit modelinden. Aldığım model ise Forester modellerinin bazılarında olan USB+Kamera+Ekran+SRS Surround gibi tam donanımlı olanından. Şu an geri görüş kamerasının gelmesini bekliyorum. Montaj sırası ve sonrası fotoğrafları paylaşacağım inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kuzey Kefeli    0
Kuzey Kefeli

MERHABA

BEN DE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BUGÜN MİĞROSTA KAWAİ KW 3500 MODELİ VARDI BU KONUDA NE DERSİNİZ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
F-Eren    98
F-Eren
yanıtlandı (düzenlendi)

Arkadaşım aldı dediğiniz teypten ama ben hiç beğenmedim. Ses çıkışı çok kötü yetersiz. Kullanımı da kaliteli hissi vermiyor zaten. 400₺ etmez bence zaman kaybı. İncelemeden almayın pişman olabilirsiniz. 

F-Eren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
F-Eren    98
F-Eren

İşlem tamamlanmıştır. İlk fark ettiğim şeyler iki teyp arasında ses kalitesi ve radyo sinyal yakalama açısından ciddi bir fark var.

Bluetooth ile konuşma kalitesi de çok güzel. Tek eksiği rehbere erişmiyor ekranda isim çıkmıyor numara görünüyor.

IMG_3259.JPG

IMG_3262 (Medium).JPG

IMG_3268.JPG

Orijinal bir montaj için biraz uğraştırdı.

IMG_3271 (Medium).JPG

IMG_3273 (Medium).JPG

IMG_3274.JPG

IMG_3275.JPG

IMG_3280.JPG

IMG_3281 (Medium).JPG

IMG_3285.JPG

IMG_3286 (Medium).JPG

IMG_3287 (Medium).JPG

BONUS 

Sony Tweeterlar :)

IMG_3272 (Medium).JPG

Ve yenilenen 2 numara cam filmleri montaj hali döşemeler sökülerek titizlikle yapan Caner Usta'ya teşekkürler. Tavsiye ederim.

IMG_3269 (Medium).JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hyuvaci    11
hyuvaci

merhaba, güzel olmuş, teybi nereden aldınız acaba. Ne kadara mal oldu montaj vs.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
F-Eren    98
F-Eren

Sahibinden'den 600₺'ye aldım. Montajı kendim yaptım. Kamera ali'den 10$ a getirttim. Sonuç bu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hyuvaci    11
hyuvaci

güzel çalişma olmuş eline sağlık, bulabilirsem bende yapacağım.O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    802
SequentiaL

Güzel olmuş ellerine sağlık güle güle kullan inşallah kazasız belasız mutlu günlerde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş