Jump to content
Abdulkadir Enes KIRAL

2007 Forester'a Takılabilecek Maks Lastik Ebatları

Tavsiye Edilen Mesajlar

soleilartajans    15
soleilartajans
5 dakika önce, bougoss :

lastiklerin etiketlerini karşılaştırmanız lazım, ben falken aldım 215/65/16, 60 yanak bazı modellerine göre daha sessiz, hatta çoğu marka modele göre daha sessiz. hoş bizim arabalarda sesli sessiz çok da farketmiyor :D

peki bu delik işini nasıl çözüyorlar? benimkiler direk tampona vidalı, plakalık takar geçerim diye düşünüyordum :/ şöförler odasına gidip bir daha plaka mı çıkaracağız?

Evet maalesef. Ben plakamı çıkartmak için sırada beklerken ellerinde eski ve dellikli plakaları ile yenisini çıkartmak için gelenler ile doluydu sıra... Çözümü yeni deliksiz plaka bastırtmak odadan. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Abdulkadir Enes KIRAL    71
Abdulkadir Enes KIRAL
13 dakika önce, Erçay :

Aynen benim arkadaşta 8 bijon deliği olan jantlarla geçti muayenden, Hatta Rejoice şampuan gibi 2 in 1 yaptı, orjinali 15 olan araca 17 jant atmasının yanı sıra jant da 8 delikli :D 

benim skoda misal egzoz emisyoncusundan muayene için aracı teslim alan arkadaşa kadar her aşamada ilgilenirlerdi çok beğenirlerdi işte sorular falan abi kaça aldın nasıl yaptın ben bu arabayı görmüştüm gibilerinden. hal böyle olunca çocuk neden geçirmesin ki ufak tefek hayati olmayan şeyler için. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
soleilartajans    15
soleilartajans
6 dakika önce, Abdulkadir Enes KIRAL :

benim skoda misal egzoz emisyoncusundan muayene için aracı teslim alan arkadaşa kadar her aşamada ilgilenirlerdi çok beğenirlerdi işte sorular falan abi kaça aldın nasıl yaptın ben bu arabayı görmüştüm gibilerinden. hal böyle olunca çocuk neden geçirmesin ki ufak tefek hayati olmayan şeyler için. 

Adamına denk gelmek lazım demek ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Abdulkadir Enes KIRAL    71
Abdulkadir Enes KIRAL
3 dakika önce, soleilartajans :

Adamına denk gelmek lazım demek ki :)

zafer abi araban subaru. her şekilde dikkat çeker ilgilenirler merak etme :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
soleilartajans    15
soleilartajans
18 dakika önce, Abdulkadir Enes KIRAL :

zafer abi araban subaru. her şekilde dikkat çeker ilgilenirler merak etme :) 

Abi bu nası bir arabadır anlamadım. Havaya sokuyor insanı. Çok haklısın Abdulkadir Enes... Geçen park ediyorum bir yere. Yanımdaki arkadaş yazı var buraya araç park etmeyin dedi. Ben "Sorun yok bu zaten araç değil, Subaru!" dedim... Ama tamamen istem dışı ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş