Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

REISOGLU

2008 Üstü Impreza Almayı Düşünüyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

REISOGLU    0
REISOGLU

Herkese selamlar, şuanki aracımı satıp ilk subarumu almayı düşünüyorum. Hatchback 1.5 ler görüntü olarak çok hoşuma gidiyor, forumda şuana kadar bütün konuları okudum. Eşimde kullanacağı için İstanbul trafiğinde 2.0r ın fazla geleceğini 1.5 otomatiğin yeterli olacağını düşünüyorum. Maksimum 60bin km yi geçmemiş otomatik vites temiz bir araba arıyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
F-Eren    99
F-Eren

Benim 2008 51.000 kmde gayet mennunum. 2.0 motor aynı yakıt değerinde performans olarak daha iyi 1.5 motora göre. İstediğiniz km'de araç bulmanız çok çok zor olacaktır ama nasip işi ben 21.000 km'de bulmuştum. 2.0 o km'de bulursanız düşünmeden alın derim. Temiz araç bulmak zor iş ama sabırlı olmak lazım umarım size de istediğiniz gibi bir araç nasip olur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ

Merhaba 60 bin km değerinde araç bulmanız baya zor olacaktır.Umarım aradığınız gibi bir araç bulursunuz.Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
F-Eren    99
F-Eren

Aslında kilometresi yüksek değil düzgün kullanılmış ve 100.000 km bakımı (buji vs gibi) yapıldıysa sizi üzmeyecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.975
Erçay

Hayırlısı olsun, düşük km’den ziyade Bakımlı bir araç alın, bakımı tam araç asla üzmez. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
altun    1
altun

Merhaba,  ben de ilk subarumu alırken km ye çok takıldım. Düzenli bakımı yapılmış 150 bine kadar araç üzmez sizi.  Eşiniz de kullanacaksa en uygun araç 1.5  otomatik imp. Ama  50-60 bin km de bulmanız imkansız. Bence güvendiğiniz birinden 100 bin üstü araç  bulursanız kaçırmayın. 116 binde benim araç, bilen ve talip olan çok arkadaş var. Güvene dayalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş