Jump to content
thcnkpln

2011 Subaru Legacy Çift Egzoz

Tavsiye Edilen Mesajlar

thcnkpln    0
thcnkpln

Geçen hafta 2. El 2011 model 2.0 Subaru Legacy satın aldık. Araca çift egsoz çıkışı taktırmak istiyoruz fakat hiç bir ürün bulamadım bu aynı şekilde dokunmatik ekran için de geçerli. Daha önce taktırmış olan veya yardımcı olabilecek var mıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz

Sol ve Sağ çift egzoz diye anlıyorum,  önceki kasadan farklı bir araç olduğu için istediğinizin çok maliyetli olacağını düşünüyorum,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
thcnkpln    0
thcnkpln
12 saat önce, Aydın Gündüz :

Sol ve Sağ çift egzoz diye anlıyorum,  önceki kasadan farklı bir araç olduğu için istediğinizin çok maliyetli olacağını düşünüyorum,

Yok abi toplam 4 çıkış değil aracın solunda tek egsoz çıkışı var tamponun sağında da bi çıkış olsun istiyoruz görünüm açısından

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz
18.07.2018 at 03:03, thcnkpln :

Yok abi toplam 4 çıkış değil aracın solunda tek egsoz çıkışı var tamponun sağında da bi çıkış olsun istiyoruz görünüm açısından

demek istediğim buydu, bizim araçlardaki gibi (<2009 legacy),

bizim araçta son susturuculara  kadar tek hattan egzoz hattı geliyor, diferansiyelden sonra 2 ye ayrılıyor, 2010 ve sonrası modellerle bu yol aynı ise 2 kazan ve son susturucularla istediğiniz olur,  (tabi tampon içinde simetrik yerde kazan sığacak bir alan olması gerek), en zor zorumda işe manifold dan değişikliğe başlarsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
thcnkpln    0
thcnkpln

Abi ilgin için teşekkürler aracın sağ tarafında zaten sol tarafa göre bi egsoz çıkışı var plastik bi parça sökülerek açılıyor sanırım manifolda kadar gitmeye gerek kalmayacak.

0AFFEBF1-F809-43AC-B478-131E7071942B-2236-000002096196BD85.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rdemır    0
Rdemır

Merhaba

Aynı araca sahibiz 

Ben istemiş olduğunuz 2. Çıkışı kapağı sokturerek yaptırdım. Yer müsait susturucu yaptırdım ben.

Taktırmadan da yapıyorlarmış. Sade egzoz ucunu monte edip. Ama ozaman muayeneden gelmiyormuş 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
thcnkpln    0
thcnkpln
21.07.2018 at 17:27, Rdemır :

Merhaba

Aynı araca sahibiz 

Ben istemiş olduğunuz 2. Çıkışı kapağı sokturerek yaptırdım. Yer müsait susturucu yaptırdım ben.

Taktırmadan da yapıyorlarmış. Sade egzoz ucunu monte edip. Ama ozaman muayeneden gelmiyormuş 

Abi nerde yaptırdın acaba bi de ücret ne kadar tuttu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rdemır    0
Rdemır

Geçen sene Güngören Balekoğlu otoda yaptırdım. Kendileri kaportacı benim ricam ile boya işlerinden sonra yaptırmıslardı. 600 TL. Susturucu dahil 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
thcnkpln    0
thcnkpln
4 saat önce, Rdemır :

Geçen sene Güngören Balekoğlu otoda yaptırdım. Kendileri kaportacı benim ricam ile boya işlerinden sonra yaptırmıslardı. 600 TL. Susturucu dahil 

Abi çok teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş