Jump to content
Attacking

1.5 AWD Sportwagon Automatic

Tavsiye Edilen Mesajlar

Attacking    0
Attacking

Arkadaşlar, bu araç performansı hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşabilir mi? Bu aracı almak istiyorum, fakat performansının düşük olduğunu söyledi birkaç tane arkadaşım. Araç sahibi olanların deneyimlerini öğrenebilirsem çok memnun olurum. Bu arada ilk Subaru’m olacak inşallah. Önceki arabam volvo c30 1.6 idi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.966
Erçay

107 beygir 140 NM torkluk bir güce sahip doch motor var üzerinde, performans beklentiniz nedir ona göre yanıt vermek daha doğru olur. 2011’e kadr 1.5 olan tüm imprezalarda aynı motor var 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Attacking    0
Attacking

Kalkışlarda, rampalarda bayar mı mesela?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.966
Erçay

Düz yolda herhangi bir sıkıntısı yok araç gayet kararlı gidiyor. 3 bin devirde 110-115 aralığı var. Rampalarda hantal olduğu doğrudur, şanzımanı spor moduna aldığınızda vites değişim aralığı uzadığı için yokuşlarda da çok üzmeyecektir. Piyasadaki 1.5 1.6 araçlardan kötü değildir. Çoğundan da iyidir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drakyuz    18
drakyuz

Ben 1,5 manuel aldım ,s içi performans ve yakıttan memnunum, s. Dışı rampalarda o kadar da ölü değil, 1.6 Focus LPG'li ye göre çok iyi, ama aracım benzinli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
aykut berat    0
aykut berat

ışıklarda ilk kalkış yapan benim araç.Rampa yukarı ise tam yükle 120,130 arası klima acıık rahat cıkar.yol tutuşu viraj girişlerinde üzmez.ben tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş