Jump to content
kursad

Favori İlanlarınız

Tavsiye Edilen Mesajlar

md_seyhan    1
md_seyhan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-2014-forester-2.0-xt-240-bg-lik-518952087/detay

merhabalar değerli subaruclub üyeleri.İlk subaruma da sizlerin önerileriyle sahip oldum.Çok memnunum.Model yükseltme düşüncem var.Acaba ilandaki aracı artı eksisiyle değerlendirebilir misiniz.Sürüş güvenlik ve mekanik açıdan herhangi bir sorun yaratır mı? Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
md_seyhan    1
md_seyhan

ilan kaldırılmış uzun süredir duruyordu.2014 xt 240 bg önden kazalı 94500 tl idi.neyse pek hayır çıkacağa benzemiyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
md_seyhan    1
md_seyhan

evet bu ilan...görüşleriniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
samsaka    5
samsaka

valla ben arabadan öyle usta derecesinde anlamam. önceki arabam nissan almera idi sıfır almıştım, 2007'de kaza yapmıştım Ayrancıda ara sokaktan hızla çıkarken kavşaktan geçen taksiye arka kapısından vurmuştum. taksi dönmüş benimse ön kaput içe doğru biraz çökmüştü. airbag vs. açılmadı, biz zınk diye olduğumuz yerde durduk. Arabanın önü uzun saç kalınlığı fazla diyorlardı almera için, taksi ise şahin ya da doğan benzeri bir şeydi. onun sol arka yolcu kapısı göçtü büyük ihtimalle değişmiştir. Ben ise kaskodan arabayı yetkili serviste yaptırdım. sanayide tamir edebilirlerdi sanırım ama yetkili servis motor kaputu, tampon, ızgara, nissan amblemi far vs ne varsa değiştirdi orjinali ile.  çamurluklarda sıkıntı yoktu, radyatör tamir gördü vb. üç haftadan fazla belki dört hafta tam hatırlamıyorum araba serviste yattı. sonra tamam gelin alın dediler aldım, 2008 yılbaşı gecesi misafir gelmişti onları gölbaşından aldım şehre gelirken araba hararet yaptı, yolda kaldık sonra servise çektirdik gece rezil olduk servis neyse radyatör çatlamış su akıtmış falan ya değiştirdiler ya tamir ettiler. Bu işlemler arabanın değeri yanında baya bir yekün tutmuştu. aklımda yanlış kalmadıysa 4.000 tl gibi bir şey. tabi arabanın o sırada değeri 18-19 bin tl idi. Ha ne oldu ben o arabaya her tür yol ve mevsimde 100.000 km daha bindim, Makedonya'ya kadar yol yaptım geçen yaz. en son 2017 aralıkta arabayı takaslayıp yeni araba aldım. Hülasa ben de araba bakarken bu ilan vardı hala var.. 52 bin tl işlem yapılmış az mı değil, yetkili servis yapmış şişirmiş midir şişirmiştir. Ha ilan veren adamın tarzı biraz itici mi itici, haksız mı çok da haksız değil bazı dediklerinde ancak yapılan işlemlere bakınca az buz da işlem yapılmamış arabada. Adam sonuçta piyasasından 30 bin aşağıya veriyor arabayı. Yetkili servis de olsa yapılan işlemlerin gönül rahatlığıyla tamam sıkıntı yoktur demek bence güç. arabadan anlayan adam belki daha iyi değerlendirir ancak ben almam. bir de arabalar giderek daha komplike fonksiyonları içerecek şekillere geldi, bir yerini yaparken bir yerinden başka bir sıkıntı patlayabilir. bazı adam var der ki, hep hasar kayıtlı araba aldım muadilllerinden daha ucuza, bu sayede daha yüksek model ve iyi arabalara bindim. bu da bir tercih, ancak alırken, satarken hep bunlar engel olur, ölücüler mesela bu ilandaki adamı sürekli darlıyorlardır. ben de bunlarla muhatap olmamak için 2005 model almerayı gittim bayraktara takasa verdim zaten piyasası yüksek bilinen bir araba değildi. Ha ne oldu bir başka az bilinen marjinal bir araba forester aldım :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sel61_87    13
sel61_87
30.04.2018 at 22:55, dreamliner :

Abilerim merhabalar. İlandaki aracı tanıyan bilen var mı? Aracın fiyatı cebime yatkın ancak komple boyalı olması ileride sakınca yaratır mı? Yada aracını bilen tanıyan varsa bilgi verebilirse çok çok memnun olurum. Saygılarımla.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-muayne-yeni-en-ozel-renk-560457867/detay

araclarıızı ancak hastası ve bılen alır. ayrıca arac komple boyalı olması bence çok ıyı sonucta kac yasında artık bu kasalar. mersınde ıkamet edıyordu arac  el değiştirmeden önce. 1,5 şekil aracıdır. bence motoru sanzımana baktırın iyiyse alın fıyat da makul saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bougoss    70
bougoss

Âlem ufak motor, düşük yakıt sarfiyatı minimum vergi masraf arar. Benim burda gözüm kaşınıyor resmen ;D mubarek saatte seytan nersen durtecegini sasirdi. Diyor ki ver arabayı takasa koy üstüne al bunu:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-2007-subaru-forester-2.5xt-4x4-full-plusfull-552154307/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serhat01    99
serhat01

Oncelikle herkese iyi bayramlar. Doğu gorevine gelecek olmam sebebiyle 2 yıl önce 1.5 imprezamı satmıştım. Çok şükür doğu gorevi bitti gelecek ay dönüşe geçiyorum. Ilandaki araçla daha önceden ilgilenen veya gidip gören var mı? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-2009-subaru-impreza-2.0-otomatik-433439645/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    417
İlter
2/15/2018 at 10:22, samsaka :

valla ben arabadan öyle usta derecesinde anlamam. önceki arabam nissan almera idi sıfır almıştım, 2007'de kaza yapmıştım Ayrancıda ara sokaktan hızla çıkarken kavşaktan geçen taksiye arka kapısından vurmuştum. taksi dönmüş benimse ön kaput içe doğru biraz çökmüştü. airbag vs. açılmadı, biz zınk diye olduğumuz yerde durduk. Arabanın önü uzun saç kalınlığı fazla diyorlardı almera için, taksi ise şahin ya da doğan benzeri bir şeydi. onun sol arka yolcu kapısı göçtü büyük ihtimalle değişmiştir. Ben ise kaskodan arabayı yetkili serviste yaptırdım. sanayide tamir edebilirlerdi sanırım ama yetkili servis motor kaputu, tampon, ızgara, nissan amblemi far vs ne varsa değiştirdi orjinali ile.  çamurluklarda sıkıntı yoktu, radyatör tamir gördü vb. üç haftadan fazla belki dört hafta tam hatırlamıyorum araba serviste yattı. sonra tamam gelin alın dediler aldım, 2008 yılbaşı gecesi misafir gelmişti onları gölbaşından aldım şehre gelirken araba hararet yaptı, yolda kaldık sonra servise çektirdik gece rezil olduk servis neyse radyatör çatlamış su akıtmış falan ya değiştirdiler ya tamir ettiler. Bu işlemler arabanın değeri yanında baya bir yekün tutmuştu. aklımda yanlış kalmadıysa 4.000 tl gibi bir şey. tabi arabanın o sırada değeri 18-19 bin tl idi. Ha ne oldu ben o arabaya her tür yol ve mevsimde 100.000 km daha bindim, Makedonya'ya kadar yol yaptım geçen yaz. en son 2017 aralıkta arabayı takaslayıp yeni araba aldım. Hülasa ben de araba bakarken bu ilan vardı hala var.. 52 bin tl işlem yapılmış az mı değil, yetkili servis yapmış şişirmiş midir şişirmiştir. Ha ilan veren adamın tarzı biraz itici mi itici, haksız mı çok da haksız değil bazı dediklerinde ancak yapılan işlemlere bakınca az buz da işlem yapılmamış arabada. Adam sonuçta piyasasından 30 bin aşağıya veriyor arabayı. Yetkili servis de olsa yapılan işlemlerin gönül rahatlığıyla tamam sıkıntı yoktur demek bence güç. arabadan anlayan adam belki daha iyi değerlendirir ancak ben almam. bir de arabalar giderek daha komplike fonksiyonları içerecek şekillere geldi, bir yerini yaparken bir yerinden başka bir sıkıntı patlayabilir. bazı adam var der ki, hep hasar kayıtlı araba aldım muadilllerinden daha ucuza, bu sayede daha yüksek model ve iyi arabalara bindim. bu da bir tercih, ancak alırken, satarken hep bunlar engel olur, ölücüler mesela bu ilandaki adamı sürekli darlıyorlardır. ben de bunlarla muhatap olmamak için 2005 model almerayı gittim bayraktara takasa verdim zaten piyasası yüksek bilinen bir araba değildi. Ha ne oldu bir başka az bilinen marjinal bir araba forester aldım :) 

bu foresterı satan adam denizlide sigorta şirketinden hasarlı aldığı araçları uygun fiyatla toplayıp satıyor. çok ağır hasarlı araçları almıyor ama genelde önden kazalı airbag açmış ve sigorta şirketinin yaptırmak yerine perte çıkarttığı araçlar. bu araçtaki 52bin tl fiyat yetkili servisin onarım için biçtiği fiyat. 

aracı bu fiyattan tamir etmek yerine atıyorum aracın ederi 110bin, onarım bedeli 52bin ise arabayı 65 bine satıyor sigorta şirketi. Sahibine de 110bin ödüyor. 

65bine sigorta şirketinden alan adam çıkma parçalar ile, tamir olabilecek parçaları (kaporta düzeltme, far radyatör ayağı  tamir etme) tamir edip 52 bin yerine 15 20bine topluyor sanayide. 80 85e mal ettiği aracı da 95e satıyor ekmek yiyor.

ama araç nasıl toplandı? parçalanan yalıtım süngerleri yenisini takmak yerine hiç takılmadı mı? airbaglerin yenisi takıldı mı yoksa yerine sünger koyup direnç ile kandırıldı mı? ön panel yenisini takılmak yerine çekiçlenip düzeltildi mi?  çok iyi baktırmak lazım böyle bir aracı almak için. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
samsaka    5
samsaka
yanıtlandı (düzenlendi)
17 6 2018 at 16:45, İlter :

ama araç nasıl toplandı? parçalanan yalıtım süngerleri yenisini takmak yerine hiç takılmadı mı? airbaglerin yenisi takıldı mı yoksa yerine sünger koyup direnç ile kandırıldı mı? ön panel yenisini takılmak yerine çekiçlenip düzeltildi mi?  çok iyi baktırmak lazım böyle bir aracı almak için. 

Anladım o zaman zaten uzak durmak lazım. ben yetkili servisteki işe güvenemiyorum sanayide nasıl toplandığı belli olmayan araca hiç bulaşmam. bir nevi otomotiv dünyasının yap satçıları bu adamlar bir de hikaye yazıyorlar yok eşimin arabası, tamponu dokundu ama servis radyatör dahil değiştirdi. Araç takla atmadı da atayazdı atıyordu ben tuttum direkler oynamadı falan. emlak versiyonunda eski evi alıp yaptırıyor ucuz malzemeyle makyajlayarak sonra evin sahibi subay evi oturacam diye yaptırdı  aniden tayini çıktı ondan hiç oturulmadı evde vs. 

samsaka tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sel61_87    13
sel61_87
17 saat önce, zuhtu :

Merhabalar,

Şu ilandaki Impreza alınır mı, aramızda aracı bilen var mı acaba?

https://www.arabam.com/ilan/galeriden-satilik-subaru-impreza-1-5-comfort/ms-car-dan-emsalsiz-temizlikte-2007-subaru-impreza-otomatik-takas-olur/9416630

Teşekkürler.

galeride arac. sahıbınden alınmış üsstüne 3 lira eklenmiş. otomatık  tam bir aile aracıdır. cok sıkıstrırsanız yakar. 160dan sonra bırak benider. kaportada boya degısen ne durumda goremedım. lpg yok bir bakıma iyi bir bakıma kötü yakıt açısından. trigeri ne durum da, z rotlları değişmiş mi , oksijen sensörü maf sensörü hatası var mı acaba? 

fiyatta  biraz düşük olursa alınır bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.917
Erçay
15.07.2018 at 18:56, Kafkaslı :

Merhaba Dostlar,

aşağıdaki linkteki aracı almayı düşünüyorum aracı bilen duyan fiyatı hakkında yorum yapan kısacası tavsiye edermisiniz nelere dikkat etmeyelim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o...315/detay/

AWD diye koymuş ama araç elegance paket zira koltuk ısıtma katlanır ayna mevcut...40'a alınabilirse çok iyi olur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    42
Eren YKZ
15.07.2018 at 18:56, Kafkaslı :

Merhaba Dostlar,

aşağıdaki linkteki aracı almayı düşünüyorum aracı bilen duyan fiyatı hakkında yorum yapan kısacası tavsiye edermisiniz nelere dikkat etmeyelim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o...315/detay/

Merhaba araç denildiği gibi ise iyi fiyat bence.Şahsen aynı model aracım var 45'den aşağı satmam ben.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zuhtu    2
zuhtu
7/14/2018 at 11:42, sel61_87 :

galeride arac. sahıbınden alınmış üsstüne 3 lira eklenmiş. otomatık  tam bir aile aracıdır. cok sıkıstrırsanız yakar. 160dan sonra bırak benider. kaportada boya degısen ne durumda goremedım. lpg yok bir bakıma iyi bir bakıma kötü yakıt açısından. trigeri ne durum da, z rotlları değişmiş mi , oksijen sensörü maf sensörü hatası var mı acaba? 

fiyatta  biraz düşük olursa alınır bence.

Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
A.Oztekin42    3
A.Oztekin42
09.08.2018 at 20:40, chnalbayrak :

Abi  fiyatı pahalı,

araba boş, hasar kaydı fazla bende en dolusu vardı s402 tamponuna kadar aldım yine bu fiyata satmadım. Ama  söyleyeceğim forester dizelden daha performanslı bir araç.

6BF50B23-E8EE-494C-8548-D8B5CECC6071.jpeg

A.Oztekin42 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş