Jump to content
kursad

Bu Araç Hakkındaki Düşünceleriniz?

Recommended Posts

mustafayk    35
mustafayk

Fiyata bak maşallah

Erçay    2,379
Erçay

Araç forget fiyati da forget :)

rykzet    1
rykzet

Biraz tuzlu tabii ki, 03-05XT'ler aldıktan sonra başıma ne kadar bela olur onu düşünüyorum bir yandan...

Erçay    2,379
Erçay

Araç bakımlı olduktan sonra başa bela olacak bir durum yok. Çok niyetlendiyseniz araç sahibi ile görüşün ben de fırsat bulup bakmaya giderim aynı ilçedeyim araçla 

mustafayk    35
mustafayk
15 dakika önce, Erçay :

Araç bakımlı olduktan sonra başa bela olacak bir durum yok. Çok niyetlendiyseniz araç sahibi ile görüşün ben de fırsat bulup bakmaya giderim aynı ilçedeyim araçla 

Sen bakıp onay verdikten sonra işlem tamamdır

Erçay    2,379
Erçay

işlem tamam olmasa bile fikir verir :D 

mustafayk    35
mustafayk
10 saat önce, Erçay :

Araç fena duruyor :)

Bana da alak mı

Subim    398
Subim
16 saat önce, Osman1717 :

Bu araç hakkında bilgisi veya tavsiyesi olan var mı arkadaşlar? Sanki km biraz yüksek gibi ama 2013 modellerde de çok az ilan var bu biraz daha uygun gibi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasitarazi-suv-pickup-subaru-s-drive-den-2013-subaru-forester-2.0-premium-4x4-cam-tavan-full-800414959/detay

Eğer düzgün bakımlıysa km çok değil. arabanın görüntüsü çok iyi. O0

Osmançlşkn    91
Osmançlşkn
19 saat önce, Osman1717 :

Bu araç hakkında bilgisi veya tavsiyesi olan var mı arkadaşlar? Sanki km biraz yüksek gibi ama 2013 modellerde de çok az ilan var bu biraz daha uygun gibi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasitarazi-suv-pickup-subaru-s-drive-den-2013-subaru-forester-2.0-premium-4x4-cam-tavan-full-800414959/detay

Param yetse yapışırdım :))

Osman1717    7
Osman1717
6 dakika önce, Osmançlşkn :

Param yetse yapışırdım :))

Param benimde yok da Kredi çekmeyi dusunuyorum. 2004 Civic aracım var onu satıp üstüne kredi çekerek. İkinci el faiz indirimi 7 yaş arabaya oluyordu buna da olur sanırım. Ama pek arabadan da anlamadığım için hem satması hem alması doğru ustaya gösterip nedense bana göz korkutucu geliyor. Birde arkadaşlar kastamonu yakınında yetkili yada özel servis yoktur diye düşünüyorum. Araba kullanamayacak düzeyde arıza yapsa nasıl götüreceğim Ankara'ya. Kusura bakmayın pek bilgili değilim araba konusunda:)

Erçay    2,379
Erçay

En kötüyü düşünmeyin, alıp ağız tadıyla binersiniz , kolay arıza yapacak araçlar değil bunlar. Kaldı ki sizde de bir başka japon varmış, japonun sadeliğine ve sorunsuzluguna asinasinizdir az çok. Olur da öyle birşey olursa da extra bir çekici maliyetiniz olur zaten. Rutin bakımı, yürürunde değişmensi gerekenleri halihazırda gittiğiniz ustaya yaptırabilirsiniz işlemlerin mantığı ayni zaten

Osmançlşkn    91
Osmançlşkn
10.07.2020 at 16:39, Osman1717 :

Param benimde yok da Kredi çekmeyi dusunuyorum. 2004 Civic aracım var onu satıp üstüne kredi çekerek. İkinci el faiz indirimi 7 yaş arabaya oluyordu buna da olur sanırım. Ama pek arabadan da anlamadığım için hem satması hem alması doğru ustaya gösterip nedense bana göz korkutucu geliyor. Birde arkadaşlar kastamonu yakınında yetkili yada özel servis yoktur diye düşünüyorum. Araba kullanamayacak düzeyde arıza yapsa nasıl götüreceğim Ankara'ya. Kusura bakmayın pek bilgili değilim araba konusunda:)

Ben katılmıyorum servis olayına. Bakımlarını  "aksatmadan" yaparsanız bir sorun olmaz. yağını suyunu her usta değiştirir. Ağır bakımlarda parçalarını  kargo ile getirtip değiştirilebilir. Zaten sorunsuz araç , kaçkere geleceksiniz şu dünyaya al keyfine bak :)

Bugün aracıma alıcı bir arkadaş geldi. İstediğim parayıda verdi. Öz kızını başkasına verecek gibi oluyor insan.. konfora baktım , alacağım paraya baktım! Sonra dedim arkadaş sen git ben satmayım bunu dedim uğurladım :)) yahu 100 bine satıp daha iyi bir Subaru alamayacaksam niye satayım dedim kendime.. biraz daha biriktireyim. Alacağım o 2.5 lt outback i , ilanlarda da kalmadı maalesef..

Subim    398
Subim

Herşeyin hayırlısı hocan, merak etme piyasa biraz düzelsin düşer ilanlara istediğin arabalar.

Osman1717    7
Osman1717

Sanki ilana koyulan foresterler çabuk gidiyor birde 2. Eli zayıf diyorlar, favorilerime eklediğim araçların çoğu gitti. Umarım kendi aracımı sattığım da alabilecek bir forester bulabilirim:(

Erçay    2,379
Erçay

Sattığında alacak Forester ilana girmez hep, Genelde böyle olur :))

OguzhanK    27
OguzhanK
22 saat önce, Osman1717 :

Sanki ilana koyulan foresterler çabuk gidiyor birde 2. Eli zayıf diyorlar, favorilerime eklediğim araçların çoğu gitti. Umarım kendi aracımı sattığım da alabilecek bir forester bulabilirim:(

Temiz araçlar çok durmaz birisi illa ki alır 1 saatte satılanı da var 3 ay bekleyeni de. İnşallah bulursunuz.

ASB    6
ASB

Merhabalar, 

Sürekli Subaru forester takip ediyorum eve 2. araç olarak ama nedense hiç makul ve mantıklı araç bulamadım...

Bu ilana bakıp yorumlayabilirseniz çok sevinirim:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-subaru-masrafsiz-otomatik-forester-son-gun-aciliyeti-kalmiyacak-840451790/detay  

Niyetim İstanbul şehir içinde kullanabileceğim kuvvetli araç almak. Bununla birlikte yakıtı makulü aşmasın yani km de 50 kuruş üstü istemiyorum(dolayısı ile LPG 100 km de kaç litre yaktığı benim için önemli), motor ve şanzıman derdi de olmasın.. geri kalan problemleri bir şekilde hallederiz gibi. Şimdiden teşekkürler..

drdoguank    68
drdoguank

Şu ara bende bakıyorum ama doğru düzgün araç pek yok gibi bu araç hakkında düzgün görünüyor baktırmak lazım ama şunu diyebilirim ki Subaru motor şanzımanı sıkıntı çıkarmıyor 100000 de de kullandım 250000 de de hiç motor şanzıman bakımından hiç sıkıntı yasamadim

ASB    6
ASB
1 saat önce, drdoguank :

Şu ara bende bakıyorum ama doğru düzgün araç pek yok gibi bu araç hakkında düzgün görünüyor baktırmak lazım ama şunu diyebilirim ki Subaru motor şanzımanı sıkıntı çıkarmıyor 100000 de de kullandım 250000 de de hiç motor şanzıman bakımından hiç sıkıntı yasamadim

LPG’li oldukları için eğer düzgün takılmadı ise motorun akşamlarını yıpratıyorlar diye duymuştum

Erçay    2,379
Erçay
22 saat önce, ASB :

Link açmıyor

14 saat önce, ASB :

LPG’li oldukları için eğer düzgün takılmadı ise motorun akşamlarını yıpratıyorlar diye duymuştum

Bu subaru özelinde bir durum değil hemen hemen her LPG'li araç için geçerli