Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Erçay

Satılık Mazda 3

Tavsiye Edilen Mesajlar

SequentiaL    802
SequentiaL

MazdaClubTr de tanıdıklarım var istersen oraya da ilan bırakabiliriz. Yalnız 50 ileti kuralına takılabilir ;D

Hayırlı satışlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bougoss    76
bougoss

hayırlı satışlar efenim öncelikle

ilana baktıktan sonra merak ettim piyasayı biraz bakındım. 2014'te mazda 3 bakıyordum bütçe 30du, 2005-2006 düşük km'li araçlar vardı. hatta gideri 27-28 civarıydı baktıklarımın. şimdi bakıyorum 40-45 aralığında seyrediyor. yapılan masraflar da olsa, yakıtı gezdiğine saydığında, araba sahibi olmak bir nevi yatırım aracı oldu. hiç yoktan enflasyonu düşündüğünde değerini az da olsa koruyor. taşınmaz yatırımına girme evresine kadar belirli aralıklarla araç yenilemek mantıklı geliyor. ama gel de bunu hanıma anlat :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.958
Erçay
15.05.2018 at 13:57, SequentiaL :

MazdaClubTr de tanıdıklarım var istersen oraya da ilan bırakabiliriz. Yalnız 50 ileti kuralına takılabilir ;D

Hayırlı satışlar

Eski üyeyiz oraya da :D Subaru yokken mazda vardı :) 

@bougoss aynen dediğin gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    336
Subim

Erçay hoca hayırlı satışlar. sen bu mazda için legacy be5 den vazgeçmiştin galiba. şimdi niye satıyon?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.958
Erçay

Mazda için Legacy’den vazgeçilir mi hiç :) Legacy’i sattıktan sonra ödemem gereken borçlarımı kapattım. Sonra 323 alırım diye yola çıktım, 323 ararken bu araç denk geldi biraz da dost kredisi ile bu aracı aldım.  Şimdi hanımın öğrenim kredisi hacize bindi, hükümet de bir af çıkardı. Biz de bu aftan faydalanalım istiyoruz. Yani uzun lafın kısası evlenmeyin :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    336
Subim
18.05.2018 at 21:38, Erçay :

Mazda için Legacy’den vazgeçilir mi hiç :) Legacy’i sattıktan sonra ödemem gereken borçlarımı kapattım. Sonra 323 alırım diye yola çıktım, 323 ararken bu araç denk geldi biraz da dost kredisi ile bu aracı aldım.  Şimdi hanımın öğrenim kredisi hacize bindi, hükümet de bir af çıkardı. Biz de bu aftan faydalanalım istiyoruz. Yani uzun lafın kısası evlenmeyin :))

nasıl bir af hocam. bende evlenmiş bulundum :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.958
Erçay
1 dakika önce, Subim :

nasıl bir af hocam. bende evlenmiş bulundum :) 

Evleneni affetmiyorlar, o konuda bir anlaşalım :D  Her türlü vergi borcu trafik cezası vs'ye gelen zamların yüzde 90'nı siliniyor (peşin ödemede) ya da 36 aya kadar belli oranda faizlendirilerek yapılandırılıyor

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/vergi-yapilandirmasi-basladi-neleri-kapsayacak-40843519

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    336
Subim
2 dakika önce, Erçay :

Evleneni affetmiyorlar, o konuda bir anlaşalım :D  Her türlü vergi borcu trafik cezası vs'ye gelen zamların yüzde 90'nı siliniyor (peşin ödemede) ya da 36 aya kadar belli oranda faizlendirilerek yapılandırılıyor

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/vergi-yapilandirmasi-basladi-neleri-kapsayacak-40843519

Eyvallah hocam, sağolasın. şu kesin ki bir daha evlenmeyeceğim O:-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ

Erçay bekarlara çok kötü örnek oluyorsun  bu arada bizim şu video işi var ya araç iki oldu bilesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.958
Erçay
8 saat önce, Eren YKZ :

Erçay bekarlara çok kötü örnek oluyorsun  bu arada bizim şu video işi var ya araç iki oldu bilesin.

Altın niteliğinde öğüt verdim yahuuu :) bu kadar bekledik bAri, Ramazan’dan sonraya kadar bekleyelim. Kaynanam da gelmiş olur. Rahat rahat takılırız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ
2 saat önce, Erçay :

Altın niteliğinde öğüt verdim yahuuu :) bu kadar bekledik bAri, Ramazan’dan sonraya kadar bekleyelim. Kaynanam da gelmiş olur. Rahat rahat takılırız 

Şuanda benim hatun Pc ye bakıyor yazamıyorum O:-) evlendikten sonra zevk almaya bakmayı tavsiye ediyorum bende.Tamam Ramazan sonra Forester'da var artık  sırada ailenin yeni ferdi olarak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ
16 saat önce, Erçay :

O da hayırlı olsun hanenize :) 

Teşekkür ederim daha fazlası en iyisi senin olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.958
Erçay
26.05.2018 at 14:31, Eren YKZ :

Teşekkür ederim daha fazlası en iyisi senin olsun.

bence de benim olsun :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ

Hmm  boşanmıyorsun değil mi >:D Şakası bir tarafa görüşelim cidden.Pazar günü izinliyim diğer günlerde 6 buçukta çıkıyorum işten.Hatta bigün iftar yapalım. 

3 saat önce, Erçay :

@Eren YKZ Perşembe itibariyle özgür bir adamım

Hmm  boşanmıyorsun değil mi >:D Şakası bir tarafa görüşelim cidden.Pazar günü izinliyim diğer günlerde 6 buçukta çıkıyorum işten.Hatta bigün iftar yapalım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ
05.06.2018 at 22:47, Erçay :

Yok boşanma yok :) Çarşamba gece kaynanam geliyor :))

Hadi gözün aydın senin kadar kaynanasını seven yoktur sanırım :rolleyes: tamam  ozaman proje başlayabilir sanırım o vakit.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.