Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

yigittt

2009 forester prins lpg’li

Tavsiye Edilen Mesajlar

yigittt    4
yigittt

Ev alma durumu olunca aracımı ciddi şekilde satmaya niyetlendim aslında niyetim model yükseltmekti ancak ev işi çıktı. İlanımı ekliyorum fiyatım 75000tl’dir

Siyah deri döşeme olması bence en önemli özelliği. Prins lpg’yi 10.000km kadar önce taktırdım, garantisi devam ediyor, motor garantisi de aldım. Muayenesi yeni. Ufak tefek rütuş isteyen yerler dışında mükemmel durumda diyebilirim.

Aksesuar: bagaj filesi, novline orjinal kauçuk paspas seti var. 

Forester’dan forester’a geçeceğim diye acımayıp yazlık kışlık 2 takım sıfır lastik aldım artık alana hediyem olsun :)

Önceki subaru’mu da forumda değerlendirmişlerdi umarım bu da öyle gider.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-akademisyenden-temiz-siyah-deri-doseme-forester-566363760/detay

(iki sıra altta eski resimlerle ön niyet için açtığım konu vardı ama eskidiği için kilitlenmiş sanırım silinebilir ne yapacağımı bilemedim)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bougoss    70
bougoss

hayırlı satışlar olsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cylon    155
Cylon

Yiğit hocam hayırlı satışlar önceki legacy’nizi ben almıştım. Aracınıza ne kadar özen gösterdiğinizi ve tamamen bakımlı araçlara bindiğinizi biliyorum. Fiyat bana biraz pahalı geldi sanki. Piyasa da acayip artmış zaten. Fiyat konusu tamamen sizin bileceğiniz bişey. Kıymet bilecek bir müşteriye gitmesini isterim. Hayılrlısı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yigittt    4
yigittt

Herkese teşekkürler. Fiyat konusu çok karıştı özellikle dolar para sıkıntısı yarattı. Tahminim 5-6 ay içinde arabalar çok daha pahalanır çünkü şu an çok ucuz kaldılar ama insanlarda da nakit kalmadı herkes ya dara düştü ya döviz aldı.

ben de ev kredisi çekiyorum o yüzden yakın zamanda satabilirsem fiyat konusunda çok katı değilim. Krediden kurtaracağım kısmı alıcıyla bölüşürüm.Bayramdan sonra tekrar ilan vermem birkaç ay daha binerim sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş