Jump to content
alychd

Ankara’da Justy İçin Usta Tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

alychd    1
alychd

Merhabalar subaru justy tamirini ankarada nerede yapabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    788
SequentiaL

Allah yardımcın olsun. Anlayan usta bile uğraşmak istemez. Sıkıntısı nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Merhabalar oncelikle yanitladiginiz icin tesekkur ederim 

Ayagimi gazdan cektigimde araba bazen sönuyor bu da yolda  giderken cok sıkıntı yasatıyor westinghouse sağlam sorun baska yerden bu yuzden arabayi ankaraya goturmek zorundayim var mi tanidiginiz ogrendigime  gore bayraktar devretmis bu konuda ne yapabilirim tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.891
Erçay

Subaru Home, Argos, Tork Garaj, Arıcan, High Power Garaj, Kırhan Subaru gibi özel servisler mevcut

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    788
SequentiaL
11 dakika önce, Erçay :

Subaru Home, Argos, Tork Garaj, Arıcan, High Power Garaj, Kırhan Subaru gibi özel servisler mevcut

İşinin ehli olan Subaru ustası anlamında Ankara nadide şehirlerimizden. Asıl sorun Justy ile uğraşmak isterler mi? Justy 4x4 ise keyifli bir araç. Tam bir yetişkin oyuncağı. Ama parça tedariği konusunda sahibini çileden çıkarabilir. Bunun yanında motoru mekaniği diğer markalardan farklı değil. Karbüratörü ateşlemesi frenleri ve motorunu toplama konusunda işinin ehli güvendiğin her ustadan yardım alabilirsin. Çok basit bir araba. Bir kişi motoru söküp iki kişi aracın üzerinden alabilirsiniz. Hatta tek başınıza bile.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    788
SequentiaL

Bunun yanında aracınızın motorunun 1.0 olduğundan bahsettiniz ki aracınızın krankını bulmak neredeyse imkansız. Sakın hararet yaptırmayın kronik bir sorundur. Orjinal takım conta bulamazsınız zira Japonyada artık parçası üretilmiyor. Çin malı olanlardan uzak durup kalitesine gücendiğiniz markanın takım contasını tercih edin. Üst kapak contası kadar keçelerde motorun sağlığı açısından hayati öneme haiz. Yağını sık sık kontrol edin su karıştırmadığından emin olun. bugün olmasa yarın mutlaka olacak bilinciyle aracınıza binin. Tüm bunlara rağmen araçtan soğumayın ama temkini de elden bırakmayın. Keyifli sürüşler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Çok teşekkür ederim dediklerinize dikkat edecegim bir soru daha sorabilir miyim acaba bogaz kelebeginden bu rolante sorununu yapar mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    788
SequentiaL
10 saat önce, Erçay :

Yapar

Boğaz kelebeği temizliği o kadar önemliki lastiğin havası azalsa ilk boğaz kelebeğini temizlemek lazım o derece ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Vay be demekki distributorden degil bogaz kelebegindenmis o zaman sokturucem yapicak bisey yok 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.891
Erçay

Kesin ondandır diye birşey söyleyemeyiz ama etken unsurlardandır, muhakkak kontrol edilmelidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Şimdi benim tam olarak yapmam gereken nedir omce distributore baktirmak mi yoksa direkt kelebegi sokturmek mi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.891
Erçay
29.04.2018 at 12:31, alychd :

Ayagimi gazdan cektigimde araba bazen sönuyor

Sorun bu ise distirübütör ve diğer ateşleme elemanları kontrol edilmeli, boğaza bakılmlı, silindir kapağından yanma odasına hava giriyor mu kontrol edilmeli, gaz telinin gerginliği kontrol edilmeli. Bu konuda @SequentiaL Emre abi daha bilgilidir, kendisinin 4wd justy'si vardı yakın zamana kadar. Ellemediği yeri kalmamıştı. :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Erçay teşekkür ederim 

Emre kardeşim yardımcı ol sana zahmet 

Kafayi sıyırıcam yoksa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    788
SequentiaL

Yeğenim @alychd mesajların yöneticionayına düşüyor. Öncelikler tanışma konuna meslek bilgisini ekleyiver de kurtar yönetici arkadaşları sonrası kolay

https://www.subaruclubtr.com/topic/13182-tanisma/?tab=comments#comment-206879

Birde herkesin mesajında sol tarafında adı aracı ve yaşı yeralıyor. Yüzyüze tanışmadığımız kullanıcılara uygun hitap şekli kullanak için çok işe yarıyor O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Abi ekleyemiyorum nasil eklicem adımı degistiremiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

Abi tanışma mesajını degistiremiyorum siz silebilir misiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

İşte düzenle diyemiyorun  1 defa dedim ondan her halde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.891
Erçay

konunuz kilitlenmişti, yönetici arkadaşlar kilidi kaldırmıştır düzenlenmesi için tekrar deneyin yine olmazsa, meslek bilginizi belirtin @SequentiaL hallederO0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alychd    1
alychd

En fazla yorum ekleyebiliyorum onun disinda duzenleme yapamiyorum emre abi yardimci olursan cok iyi olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    788
SequentiaL

Çok yoğun yorucu bir gündü ancak girdim foruma ama bana gerek kalmadan hallolmuş O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş