Jump to content
slayercagdas

2.El Impreza Alırken Nelere Dikkat Etmek Lazım

Tavsiye Edilen Mesajlar

slayercagdas    0
slayercagdas

ÖNCELİKLE MERHABALAR;

HAFTA SONLARI KULLANMAK İÇİN SUBARU İMPREZA 2.O WRX DÜŞÜNÜYORUM.

BOYA TAKINTIM YOK SASEDE OYNAMA OLMADIĞI SÜRECE PROBLEM DEĞİL ANCAK MOTORU OYNANMIŞ,FORGEDLENMİŞ,SANDIK MOTORLU,TÜP TAKILMIŞ ARAC ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.BÜTCEM 55000 CİVARI

BAYADIR ARAŞTIRIYORUM 2.5 WRX STİ Mİ 2.O WRX Mİ DİYE HEM VERGİ DİLİMİ HEMDE YAKIT TÜKETİMİ DOLAYISYLA 2.O WRX KARAR KILDIM GÜNLÜK KULLANIM İÇİN ARACIM VAR SADECE HAFTA SONLARI İÇİN İSTİYORUM.

ARAŞTIRMALARIMDA ,SATILIK 2.EL İLANLARDA HERKES FARKLI SEYLERDEN BAHSETMİŞ MOTOR FORGED OLURSA İYİ NORMALSE SIKINTI,TÜP TAKILIYSA SÜBAPLAR ERİYOR GİBİ V.B BİR SÜRÜ BİLGİ KİRLİLİĞİ VAR

BEN ALIRKEN MOTORDA,SASEDE,SANZIMANDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM KRONİK SORUNLAR VARMIDIR,ARACIN BELLİ SEVİYEDE MODİFİYE EDİLMİŞ OLMASI SIKINTIMIDIR GİBİ SORULARIMA ACIKLIK GETİREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

SAYGILARIMLA.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.903
Erçay

Herhangi bir araç alırken nelere dikkat ediliyorsa bunlara dikkat etmelisiniz. Güçlendirilmiş bir motor (forged motor) alma durumunda kalırsanız, kullanılan parça listesi ve bu listenin hangi usta tarafından yapıldığını öğrenin  zaten referanslı bir usta tarafından yapılmışsa ilanda o ustanın ismi belirtilir. Atıyor Bektaş garaj referanslıdır gibi....Forged Kesinlikle almam diyorsanız o ayrı. Tamamen stock bir wrx bulma şansınız da az gibi duruyor. Aracın belli seviyede modifiye edilmesi sıkıntı değildir de bu belli seviyeler nedir bunları bilmem lazım. Atıyor benzin enjektörlerini, benzin pompası, intercooler, turbo büyütülmüştür, ideal bir yazılım atılmış ve kat iptal edilmiştir. Bunlar sıkıntı mı? Tabi ki hayır... Ama aracın aerodinamiğini bozacak şeyler yapılmıştır, şanzımanın taşıyacağınından daha yukarda bir yazılım atılmıştır vs bunlar da sıkıntılı şeyler... Çok da karışık yazdım kusura bakma :D 

Şasesi paneli düzgün, yürürü güzel mümkünse hiç lpg görmemiş bir araç denk getirmeniz dileğiyle, hayırlı alışverişler  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş