Jump to content
gumush

2018 Mart Ayında Gelecek Modellerde Ne Gibi Güncellemeler Olacak ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

gumush    1
gumush

Merhaba , 

Xv modeli ile ilgileniyorum.Anladigim kadariyla 2018’ler Mart ayinda gelecekmis ( yada 2019 mu tam anlayamadim , ama o donemde modeller geliyormus ) 

Bu modellerde bir farklilik yada guncelleme olacak mi ? Bu konuda bilgisi  olan var mi ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkankucuk    147
serkankucuk

2018 model yeni kasa XV'ler 1-2 aydır satılıyor. Tekrar mı yenilenecekmiş?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    65
Chemaster

Mart ayında geleceklerde güncelleme yok, 2017 de satılanlar ile tamamen aynı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murateyis    0
murateyis

Merhaba, benim merak ettiğim de araçların Mart ayının kaçında geleceği, resmen sır gibi saklıyorlar. Haberi olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    65
Chemaster

Bugün geldi diye biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murateyis    0
murateyis
3 saat önce, Chemaster :

Bugün geldi diye biliyorum.

Teşekkür ederim bilgi için :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serdaruz    0
serdaruz

geçen hafta subaru bayisine gittiğimde (eskişehir hilal otomotiv) ellerinde hiç araç kalmadığını söylediler. gerçekten citroen den başka araç yoktu. ne forester ne levorg ne xv ne de outback . hayırdır dediğimde mart ayında 2018 modellerin geleceğini söylediler. fiyatlarda bir değişiklik olacak mı diye sorduğumda (türkiye nin gerçeği) evet zamlı fiyatlar üzerinden satılacağını söylediler. moralim bozuldu ve satış temsilcisinin giymiş olduğu subaru mont u çok beğendiğimi lütfen bana hediye etmesini istediğimi söyledim. :) tabiki kabul etmediler. 

herkese iyi günler diliyorum...

sanırım  genel merkez bayraktar bu satış elemanlarına subaru logolu çok güzel kıyafet ve ürünler yolluyorlar asıl bunlardan da getirmeleri gerektiğini subarunun niş bir marka ve alıcı kitlesinin de bu tür şeylere özen gösterdiğini belirttim . umarım bu tavsiyeme kulak verirler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş