Jump to content
Monste® (eser)

2009 Manuel Impreza İçin Yorumlarınızı Bekliyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

Monste® (eser)    1
Monste® (eser)

arkadaşlar 2009 model monuel vites 150 binde lpg li subaru impreza almak üzereyim ve bir çok kişi kafama kurcalayan yorumlarla beni daralttı araç çok yakıyormuş,parcası pahalıymı ve servis konusundada sıkıntı yaşarmışım sizden ricam bu konuda bu aracı gerçekten bilen arkadaşlarım bana bilgi verebilirmi ben aracımı günlük yaklaşık 60 km yol yapacağım ve geneldede asfalt olacak tabi arada yaylalarada çıkarak 4wd özelliğinin tadını sürmek istiyorum bana yorumlarıyla destek olacak arkadaşlarıma şimdiden tşk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    45
Eren YKZ

Erkan Merhaba önce şunu sormak lazım bunu söyleyen arkadaşlar daha önce Subaru'ya binmişler mi?2009 Otomatik vites impreza sahibiyim.Ankara'da Mamak-Dikmen-Ostim arası günlük 60 km trafikli ışıklı ve yokuşu olan  güzergahta yol yapıyorum.Lpg ile ortalama 0,35 kr yakıtım var.1,5 ton otomatik vitesli ve 4 çeker bir araç olduğunu düşünürsek aracın yakıtı fazla değil.Manuel viteste muhtemelen biraz daha düşecektir.Parçası ne pahalı nede ucuz kalıyor Japon yani.Ustalık mevzusuna gelince boxer motor farklı bir teknoloji ürünü değil iyi bir usta hemen hemen herşeyini yapabilir.Burda önemli olan senin bu araca sahip olmak için sebeplerin.Gerek donanımı gerek awd sistemiyle çok keyifli araçlardır.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Monste® (eser)    1
Monste® (eser)

yorumların için teşekkür ediyorum Eren kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.975
Erçay

2008 manuel kullandım, 44lt lpg ile şehir içinde 425km yapıyor, benim güzergah Gölbaşı-Balgat arası, genelde sakin ve ışığı az olan bir yol. Ben de sakin kullanıcıyımdır :) Ordu'da yaşadığınızı düşünerek şöyle söyleyim, ağır işlerin olmadıkça servis konusunda sıkıntı çekmezsiniz, rutin bakım, yürür parçaların değişmi vs herhangi bir kalifiye usta tarafından yapılır, el beceriniz varsa kendiniz de üstesinden gelebilirisiniz. Keyifli bir araçtır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drdoguank    64
drdoguank

bende 2008 otomatik var çok da memnunum yakıt olarak 10.2lt yakıyor şehir içi uzun yolda epey düşüyor ama fazla gelebilir ancak 4*4 bir araç bu sonucda 1-2 lt fazla yakması bence çok önemli değil ben benzinli kullanıyorum şuan dayanabildigim kadar benzinli kullancam.parca olarak Ankara'da iyi özel servisler var yetkili servise göre daha uygun ancak daha bana hiç sorun çıkarmadı çok şükür fiyat olarak diğer markalardan çok farklı değil ama bir reno ya da Fiat almiyorsunuz artıları ve eksileri ile bunu bilin inşallah iyi günlerde kullanirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tourist    34
Tourist

bakım geçmişini iyice sorgulamanızı öneririm..

ben servis konusunda biraz daha muhafazakarım..

subaru ustası bulmanızın gerekli olduğunu düşünüyorum..

çok fazla kişinin kurcalamadığı bir araba olması önemli, bence buna göre karar verin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    351
kmvolkan

Orduda subaru yetkili servisi var. Ayrıca bu araçla 4 çeker olsa da yolu bozuk olan yaylaya çıkmazsınız, altı değer. Yayla için Forester veya gücünüz yetiyorsa XV bakın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş