Jump to content
halvaskoray

2006 Forester Rot Kolu Yedek Parça Tavsiye

Tavsiye Edilen Mesajlar

halvaskoray    4
halvaskoray

Herkese selamlar.

2006 zl model forester sahibiyim. Araçla 60-80 km ye çıktığımda bi yalpalama sezdim. Rot balansa götürdüm. Rot milinin değişmesi gerek dediler. İnternette Orijinal yedek parça satan 2 yer buldum. İkisi de orijinal fakat aralarında 70 ₺ fark var. Böyle olunca işkillendim. Orijinal yazıp yan sanayi ürün göndermesinler. Sizce orijinal yedek parçayı nasıl nerden edinmeliyim ? Reklama girer mi bilmiyorum, bu yüzden sitelerin linkini paylaşmıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doctor    72
doctor

selamlar,

orijinal parçalar döviz üzerinden getirildiği için fiyat farklılıkları alış tarihleri arasındaki farktan kaynaklanıyordur.

İstanbulda gidip direk alabileceğiniz bilinen yerler mevcut  ben olsam öyle yapardımO0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
halvaskoray    4
halvaskoray

Düzcede olduğum için internetten bir an önce almak istiyorum parçayı. Ürünün orijinal olup olmadığını elime geçtiğinde anlamanın kesin bir yolu var mı ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    791
SequentiaL

Link paylaşmaktan çekinmeyin.

Yetkili servis bile orjinal dese kutusunu görmeden emin olmayın. Kutuyu görmek kesin çözüm müdür bilmem ama, piyasada orjinal parça satıyor diye tanınlardan kutusunda kocaman made in china yazılı Çin malı parçalar aldım. Ne yazıkki bunu parçayı aldıktan sonra farkettim. Bu nedenle fiyatların farklı olması parçanın Japon mu, Kore mi yoksa Çin malı mı olduğuna bağlıdır. Hatta Aksarayda birbirine 10mt uzaklıkta iki dükkanda bile fiyatlar farkedebiliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş