Jump to content
Asy01

Yeni XV 2017 Sizce Uzun Yıllar Sorunsuz mu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Asy01    0
Asy01

Arkadaşlar merhaba 2012 Kia spo kullanıcısıyım yeni xv görünce aklım karıştı teredütlerim yok değil bilmediğim araç 45 yaşındayım sizce sorun çıkaran bir araçmı lütfen destek ve görüşlerinizi rica ediyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serhat01    99
serhat01

Subaruların hepsi bakımlarını düzenli yaptığınız sürece uzun yıllar ve kilometrelerce sorunsuzdur. Kafanızın karışması gayet doğal binicisini pişman etmez. Şayet alırsanız bir sonraki aracınız yine subaru olacaktır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Asy01    0
Asy01

Öncelikle önemseyip yanıtladığınız için teşekkür ediyorum işim itibariyle sık bulgaristan ve Romanya gitmekteyim ve malum kış şartları orada daha sert olur birçok araç test ettim ancak xv aklımı çok karıştırdı ve ondan sonra ne test etsem beyenmedim gitti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    428
Ferhat23

Bence bir de Forester deneyin. Eğer dağ yollarında, karda kışta uzun yol yapıyorsanız, belki daha güçlü bir araç lazım olabilir. Malum XV 115 beygir. Temiz bir Forester XT bulursanız, kara saplandığınızda veya yokuş çıkarken eliniz çok rahatlatacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
07.01.2018 at 13:12, ASY01 :

Arkadaşlar merhaba 2012 Kia spo kullanıcısıyım yeni xv görünce aklım karıştı teredütlerim yok değil bilmediğim araç 45 yaşındayım sizce sorun çıkaran bir araçmı lütfen destek ve görüşlerinizi rica ediyorum 

sorun ve subaru ikisi aynı cümlede kullanılmaz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Asy01    0
Asy01

Teşekkür ederim arkadaşlar sanırım xv 2018 aranıza katılacağım nasip

0D13B810-011E-4C3F-ABAA-BF7005B5D681.jpeg

560C6EF0-C543-4827-9C2B-6F7130577150.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    791
SequentiaL

O halde şimdiden hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.909
Erçay

Hayırlı olsun, memnun kalacaksınız, beygir yeterli gelmeyebilir ama sakin bir kullancıysanız bu da sizin için dert olmayacaktır. Hava durumuna bakmayı unutun :)) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Asy01    0
Asy01

Teşekkür ederim en büyük korkum yolda kalırsa servis bulamamaktı ancak nasip diyelim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serhat01    99
serhat01
5 saat önce, Erçay :

Hayırlı olsun, memnun kalacaksınız, beygir yeterli gelmeyebilir ama sakin bir kullancıysanız bu da sizin için dert olmayacaktır. Hava durumuna bakmayı unutun :)) 

Hava durumuna daha çok bakacaksınız bence kar yağsa da keyifle gezsem diye 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

Allah kaza bela vermesin tekerinize taş değmesin yeni xv benim çok beğendiğim bir araç sadece 1.6 DIT motor koysalar rekor satış yaparlar ama bunada şkür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tourist    30
Tourist
3 saat önce, murat1903 :

Allah kaza bela vermesin tekerinize taş değmesin yeni xv benim çok beğendiğim bir araç sadece 1.6 DIT motor koysalar rekor satış yaparlar ama bunada şkür

DIT kullanmamalarının nedeninin o gücün aracın stabilitesini bozma riski olduğunu düşünüyorum

subaru bu konuda muhafazakar olduğu için güvenli tarafta kalmayı tercih etmiştir.

levorg yerden yüksekliği 14 cm, xv sanırım 22 cm..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
3 saat önce, Tourist :

DIT kullanmamalarının nedeninin o gücün aracın stabilitesini bozma riski olduğunu düşünüyorum

subaru bu konuda muhafazakar olduğu için güvenli tarafta kalmayı tercih etmiştir.

levorg yerden yüksekliği 14 cm, xv sanırım 22 cm..

olabilir tabi ama hazır ağır bir makyaj yemişken 1.6 dıt ye göre değişimler yapılabilirdi bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş