Jump to content
forester61

2013 Model XT 'ye Far ve Stop Makyajı Yapabilir miyiz?

Tavsiye Edilen Mesajlar

forester61    1
forester61

2013 Model XT yi, far ve stop makyajı yapabilirmiyiz, deneyen veya yapan varmı acaba..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
forester61    1
forester61
bcakir    3
bcakir
23.12.2017 at 04:36, forester61 :

2013 Model XT yi, far ve stop makyajı yapabilirmiyiz, deneyen veya yapan varmı acaba..

Bahsettiğiniz 2016 2017 mercekli bi xenon farlar ise bunu ben de çok merak ediyorum. Kaput tampon far yapılarını detaylı inceledim uyar gibi duruyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.028
Erçay
29.12.2017 at 02:33, forester61 :

Bu link te ki Farları kullanan varmı acaba??? Kullanan varsa ne derece memnun???

güzel paraymış, daha vergisi de var bunun :D Eğer alacak olursanız satıcıya aracınızın sol direksiyon olduğunu belirtin, sağ direksiyon yollarsa sıkıntı olur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    344
Subim
6 saat önce, Erçay :

güzel paraymış, daha vergisi de var bunun :D Eğer alacak olursanız satıcıya aracınızın sol direksiyon olduğunu belirtin, sağ direksiyon yollarsa sıkıntı olur. 

sol direksiyon gönderilir, eğer sağ direksiyon isteniyorsa belirtin demiş. sol direksiyonu belirtmeye çalışırken yanlış anlar çinli filan riske girer. malum çinlilerin ingilizcesi bizim ingilizcemizi aratır cinsten :) 

farlar güzelmiş ama pahalı bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.028
Erçay

Güzel paraymış derken ben de pahalı olduğunu söylemek istemiştim de yumuşatarak diyim dedim heves varsa kırılmasın diye :) onların ingilişçesi meşhur evet :) fara alternatif çözümler yapılabilir. Mercek yoksa ilave edebilip led ile desteklenir mesela ;) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    344
Subim

benimde aklımda bazı uygulamalar var lakin harcanacak zaman ve para düşündürüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    43
AhmetKadir

Orjinalinin yaninda fiyati ucuz. Onemli olan mercek kalitesi bence. Maliyet icin kotu bi mercek varsa burnunuzdan gelir. Bixenon dönüşüm yapan yerler var. 2.8 veya 3 inc merceklerle orjinal gibi goruntu elde ediliyor. Aydinlatma da cok daha iyi oluyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    344
Subim

pahalıdan kastım tabiki orijinaline kıyasla değil. ama farlar sağlamken şekil olsun diye 3000 tl verip far almak bence pahalı birşey. farlardan biri bile kırık olsa orijinalini almaktansa buna yönelebilirim diğer türlü yazık paracıklara :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş