Jump to content
Merturk23

XV - Zam Gelmiş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merturk23    2
Merturk23

Xtra : 120.900 TL

Xtreme : 137.500 TL

Xclusive : 156.900 TL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
50 dakika önce, Bagpipes :

Levorg da 178.900 olmuş. 

Koy koy suyundan da ;D

Her önüne gelen  subi alıyor buna bir dur demek lazımdı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

4x4 ler 400 500 bin olunca subaru satişları arttı yazın Forester yıkatıp vitrine koymaya yetiştiremiyoruz diyolardı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir

şahsen 60.000 bilemedin 65.000 tl den fazla vermem arabaya, verirsemde bi tek bende olması lazım bi özelliği olması lazım yani, 47 verdim arabaya yok yok, nitronun dediği gibi kimse bmw ye bılemedın wosvagene yada mersede az bulunan serisi olmadıktan yada dikkat çekici bi özelliği yoksa dönüp bakmıyor, koca avm otoparkında tek olan bi benim makina ;) he elbet bundan vazgeçersem alacağım iki  makina var ya dizel forester olacak yada 4*4 amarok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Benzinli subaru da güzel xt 240 beygir sıfırı dizelle aynı ikinci eli baya uygun geçen 2015 xt gördüm konuştum adamla şanzuman nasıl dedim herşeyiy le çok güzeldedi biraz fazla yakıyordedi 12.5 litre yakıyormuş hiçbişey deyil dedim bende 150 beygir manuel var dedim 11. 12 litre yakıyor demekki yeni teknoloji fazla yakmıyor 

Ha buarada dizel 2015 arkadaşımda var şehir içi 10 otoban 8 litre yakıyormuş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    560
emre-sti

Yeni teknoloji ve cvt ile güzel. Değerler elde ediliyor, bizi 4eat öldürüyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Profesyoneller cvt sevmiyor ama işyerine rav4   2.5  hibrit aldılar trafikte çok az yakıyor ama şanzumanından çok keyif almadım 

Ama devir ekonomi devri subaru hibrit olsaydı onu alcaktık  çıkacakmış heralda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Subarunun cvt si farklı diyolarda bitürlü kullanamadık 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    560
emre-sti

Levorg cvt ye yazılım. Desteği ile vites değişiminde arabanın manuel vites gibi ileri geri salınım yaparak insanların manuel hissine kavuşmasını sağladılar. Legacy cvt kullandım 15 dakika kadar güzeldi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Arkası basık geldi bana biraz ön koltukdada çok rahat edemedim koltuk arası iyiydi görüntü şık yılan gibi araba bende varım diyor yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş