Jump to content
Erman

2008 Hb manuel Piyasası nedir

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erman    8
Erman

Arkadaşlar selamlar bir aile dostumuzdan 5 ay evvel ilk subarumu aldım. Araç 1.5  2008 HB siyah manuel araç. Araçta 3 parça boya var. Sıfırdan beri bizde ve yedek anahtar tüm evraklar durmakta. Bu güne kadar ki bakımları Cadde Motor; da yapıldı yetkili servis hariç kimse dokunmadı .Lastikleri bile serviste değişti. Ara. 116 binde yine periyodik bakımlarını serviste yaptırdım. Araç sis far olmayan donanımda fakat tarafımdan cc ve ön tweeted kapakları takıldı. Aracın 2.5 ini alma niyetinden satmak istemekteyim. Piyasa konusunda bir fikrim yok sizin fikirlerinizi sormak isterim. Sevgiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Sanırım imprezanız var ve satıp 2.5 sti alacaksınız doğrumu? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman    8
Erman
2 dakika önce, nitro37 :

Sanırım imprezanız var ve satıp 2.5 sti alacaksınız doğrumu? 

evet 1.5 im var 2.5 hb vrx düşünüyorum kısmetse sti bütçem üzeri :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Yani aslinda şu para eder demek bize düşmez. Alıcı ve satıcı kişi belirler bunu. Ancak şöyle diyebilirim, ben alacak olsam temizlik durumuna ve kondisyonuna göre 35- 38 arası fiyat düşünebilirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman    8
Erman

Yani doğrusu bende anı miktarlardayım yürüyen aksamı ve motoru ilk günkü gibi zaten ilk sahibi sayılırım, hep bildiğim bir arabaydı ve sileceklerine varana kadar hep aksatılmadan serviste yapıldı hiç masraftan kaçınılmadan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
32 dakika önce, Erman :

Yani doğrusu bende anı miktarlardayım yürüyen aksamı ve motoru ilk günkü gibi zaten ilk sahibi sayılırım, hep bildiğim bir arabaydı ve sileceklerine varana kadar hep aksatılmadan serviste yapıldı hiç masraftan kaçınılmadan.

Araçta lpg varmı?

Forumda satılık otomobil bölümene aracınızın ilanını verebilirsiniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş